Święta Bożego Narodzenia w naszej szkole

Wpisane przez: p. A. Rzegocka
Odsłony: 901

jaseka  Tradycją naszej szkoły stały się coroczne jasełka. Nie inaczej było i w tym roku. Dnia 20 grudnia odbyły się „bajkowe jasełka bożonarodzeniowe”. O dobrą zabawę i miłą atmosferę zadbali aktorzy z klasy I a i IV a. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi i Józefa, szukających schronienia. Jednak to do Nich i małego Jezuska przybyli goście, w tym roku wyjątkowi i bardzo kolorowi: Jaś i Małgosia, Smerfy, Pszczółka Maja, Calineczka, Czerwony Kapturek, Pinokio, Rybak, Dziewczynka z zapałkami, Kopciuszek, Aniołowie i złożyli Dzieciątku pokłon. Przedstawienie obejrzeli uczniowie z klas I-IV wraz z wychowawcami. Mali aktorzy zostali wynagrodzeni brawami.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

foto

Przewiń na górę