W klasie IIc dużo się dzieje…

Wpisane przez: p. P. Sęk
Odsłony: 1488

IMG 20200228 112954 

            W klasie IIc integracyjnej, dużo się dzieje. Uczniowie biorą udział w wielu dodatkowych zajęciach, na których mogą spełniać swoje ambicje naukowe i sportowe oraz realizować swoje pasje. Najwięcej uczestników jest na dodatkowych lekcjach z języków obcych. Pani Kasia prowadzi dla nich język angielski natomiast Pani Dagmara język hiszpański. Na zajęciach angielskiego i hiszpańskiego jest bardzo ciekawie. Obie Panie wprowadzają nowe zwroty i słówka w czasie różnorodnych zabaw, śpiewu wspólnych piosenek i oczywiście rozmów z dziećmi. Wszyscy uczniowie IIc uczą się podczas zajęć razem jak jest u nas w szkole w każdej klasie integracyjnej. Uczniowie zaangażowali się także bardzo mocno w spotkania zuchowe, uczestnicząc aktywnie w szkolnej Gromadzie Zuchowej, którą prowadzi Pani Gosia. W czasie spotkań Gromady uczą się współdziałania, piosenek harcerskich oraz rozwijają postawy patriotyczne. Dzieci biorą udział także w dodatkowych zajęciach plastycznych i ceramicznych, na których spełniają się ich zainteresowania. Ponieważ nasza szkoła oprócz integracyjnej jest także sportową nie zabrakło w ofercie dla uczniów klasy IIc dodatkowych zajęć sportowych. Uczniowie korzystają z treningów pływania, boccia, piłki nożnej i kręgli (bowlingu). Na zajęciach sportowych rozwijają własną kondycję fizyczną oraz poprzez różnorodne zabawy i rywalizację w duchu fair play jeszcze bardziej się integrują.

            Tak szeroka oferta zajęć dodatkowych dla uczniów to zasługa Pani Gosi - wychowawczyni klasy IIc i oczywiście także dzięki dużemu zaangażowaniu rodziców tej klasy.

foto

Przewiń na górę