Rozgrywki sportowe w klasach drugich

Wpisane przez: p. M. Urbańska

sport i dzieci10 maja 2021r., w naszej szkole odbyły się zawody sportowe dla uczniów klas drugich. Zawodnicy podzieleni zostali na dwie grupy. Grupa I - klasa  II b z II c i grupa druga- II a z II d. Mali sportowcy zmagali się w trzech konkurencjach: sztafecie, biegu z piłką i w skokach. Rywalizacji sportowej towarzyszyła zasada fair play, radość i uśmiech na twarzach zawodników. Każdy dobrze się bawił. Zawody były bardzo udane, a uczniowie z niecierpliwością czekają na następne.

Bardzo dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego, pani Oldze Baran i panu Wojciechowi Borkowi, za przeprowadzenie sportowych zmagań.

Wychowawcy klas drugich