Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Magiczny grudzień

Wpisane przez: p. M. Rodzeń
Odsłony: 119

magicznyW przedświątecznym nastroju klasa 3 b odwiedziła czytelnię Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej - Oddział dla dzieci. Wzięła udział w interesujących zajęciach, poznała historię choinki oglądając ciekawą prezentację oraz na warsztatach- po losowaniu zadań - budowała  z klocków Lego - niezwykłe miasteczko Świętego Mikołaja. Piękna wystawa prac wzbudziła zachwyt. Potem była chwila relaksu i indywidualne spotkania z książkami w zakątkach czytelni. To było magiczne spotkanie. Wszyscy byli zachwyceni.

W szkole też było cudownie w kolejne grudniowe dni : wspólne ubieranie choinki i strojenie klasy,   teatralne spotkanie z Mikołajem i wspaniałe prezenty, wyjście do kina , łamigłówki i gry , a także klasowa wigilia z kolędowaniem przy akompaniamencie gitarowym Oli oraz Lidki na pianinie. Wspaniałe osiągnięcie : I miejsce - Franka Gruszki w szkolnym konkursie - Prezentacja talentów uczniowskich w przedświąteczny czas edycja I „Tak rozwijam skrzydła”  napełniło nas  też dumą.

Wychowawca : Małgorzata Rodzeń

 Oto fotorelacja:

foto1

Przewiń na górę