Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Dzień Myśli Braterskiej - 18 luty

Wpisane przez: phm. Małgorzata Wach
Odsłony: 258

  zuchy4         W sobotę  18 lutego zuchy z naszej Gromady pojechały do Rymanowa na Zlot Hufca Krosno z okazji Dnia Myśli Braterskiej. Tradycją tych zlotów jest ,,Spotkanie Pokoleń” podczas którego zuchy, harcerki, harcerze, instruktorzy i seniorzy naszego Hufca oraz zaproszeni goście wspólnie zasiadają w kręgu, by poczuć braterską więź łączącą harcerskie pokolenia. Podczas tego szczególnego spotkania, zuchy z naszych hufcowych gromad pięknie zaśpiewały zuchowe piosenki.

foto1

Przewiń na górę