Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Pełen niespodzianek - Dzień Otwarty

Wpisane przez: p. Agnieszka Frankowicz
Odsłony: 2147

28 marca 2016 r. był ogromnym wydarzeniem dla sześciolatków i siedmiolatków, które przybyły wraz z rodzicami i rodzeństwem do naszej szkoły. Spotkanie rozpoczął Pan Dyrektor Robert Guzik oraz Pani Dyrektor Alicja Szepelak. Dzieci miały okazję uczestniczyć w sportowych zabawach. Z entuzjazmem wykonywały ćwiczenia pod opieką nauczycieli i przy aplauzie rodziców. Następnie wszyscy zostali zaproszeni do zwiedzenia szkoły i klas. Tam czekały na dzieci wspaniałe niespodzianki. Gromada zuchowa „Wesołe Skrzaty” pod kierunkiem pani phm. Małgorzaty Wach porwała dzieci do pląsów. Wszyscy byli zachwyceni i aktywnie uczestniczyli w zabawach. Nie zabrakło też zadań na tablicach interaktywnych, które bardzo się podobały. Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach wprowadzających do nauki języka angielskiego. Kolejną niespodzianką były tańce i zabawy z chustą animacyjną. Odbyły się także warsztaty plastyczne oraz komputerowe. Ciekawym zakątkiem cieszącym się wielką popularnością był zakątek logopedyczny. Przybyli do naszej szkoły goście mieli okazję do obejrzenia wielu wystaw przygotowanych przez świetlice szkolną oraz budowle z klocków, wystawę biblioteki zachęcającą do czytania książek. Była też wystawa prac plastycznych dzieci klas I – III, na której zaprezentowano albumy o Krośnie, zielniki.

Dzień otwarty był tak atrakcyjny, że ani rodzice, ani dzieci nie chciały opuścić naszej szkoły. Wszyscy nauczyciele zaangażowani w przygotowanie tego dnia byli usatysfakcjonowani. 

foto

Przewiń na górę