„Bawić, pobudzać wyobraźnię i uczyć ortografii”

Wpisane przez: p. Waldemar Rodzeń
Odsłony: 2031

image3„Bawić, pobudzać wyobraźnię i uczyć ortografii”,

to główne cele szkolnego konkursu plastycznego pt. „Ilustrowana ortografia” dla klas I, II i III. Dzięki motywacji wychowawców ogromna ilość uczniów wzięła udział w tym przedsięwzięciu. Wpłynęło 76 prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi. Nie sposób wyłonić jednego zwycięzcę.

 Jury zdecydowało przyznać za pomysłowość i staranność wykonania, tytuł laureata następującym dzieciom:

Patrycja Kielar Ia, Kamila Gołąb Ic, Maria Kukla Ie, Natalia Kozubal , Igor Kozubal IIc, Laura Dróżdż, Szymon Sochacki i Natalia Kania z IIc, Julia Kołodziejczyk, Mateusz Głowacki, Oliwia Adamska , Nina Piekarska, Natalia Piekarska- Guzek, Weronika Surowiec, Karolina Wacek, Maciej Głodzik, Maksiu Zduń, Tytus Łokaj i Tomasz Zborowski z II b , Anna Skutnicka i Amelia Wojnarowska z IIf, Milena Miezin i Wiktor Rząsa z IIIa, Maja Frankiewicz

Uczniowie otrzymali dyplomy oraz książeczki „Dyktanda z humorem”, by doskonalić swoją znajomość ortografii.

Niezwykle piękne dzieła wyeksponują najtrudniejsze w pisowni polskiej wyrazy, „cieszą oko” , bawią i zachwycają wyobraźnię. Dzięki takiej wspierającej formie pracy nauka ortografii zyskuje na atrakcyjności. Zapraszamy na wystawę pokonkursową na II piętrze obok sali 210.

                                                                                     Organizator- Waldemar Rodzeń

foto

Przewiń na górę