Przedszkolaki z wizytą w naszej szkole

Wpisane przez: p. Justyna Krupa
Odsłony: 1663

przedszkolaki 1W dniu 28 października 2016 r. dzieci 5 i 6 letnie z grupy ,,Motylki” wraz z opiekunami odwiedziły naszą szkołę. Dzieci uczęszczające do Przedszkola Miejskiego Nr 5 miały okazję poznać budynek, zapoznać się z zasadami obowiązującymi w szkole oraz uczestniczyć w zajęciach. Dzieci zostały zaproszone do klasy II d gdzie po raz pierwszy zajęły miejsca w szkolnych ławkach. Przedszkolaki mogły poczuć się, jak uczniowie i aktywnie uczestniczyć w zajęciach plastycznych, podczas których powstały niezwykłe ,,Jesienne fryzury”. Mamy nadzieję, że dzięki tej wizycie, dzieci nie tylko zyskały nowych, pomocnych kolegów,  ale także przekonały się, że w szkole jest bezpiecznie i ciekawie.

foto

Przewiń na górę