Złote i srebrne tarcze 2012/2013

Wpisane przez: p. A. Szepelak

Złota tarcza

Na zakończenie roku szkolnego 2012/2013 po raz kolejny, Kapitula przyznała najlepszym uczniom, najwyższe odznaczenie szkolne – Złotą i Srebrną Tarczę. Wszystkim nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy!!!

Oto nagrodzeni uczniowie:

Złota tarcza - Natalia Dąbkiewicz Ic, Milena Godek IIc, Kamila Surowiec IIIa, Jagoda Barszczewska IVc, Sabina Czechowicz Vc.
Srebrna tarcza - Weronika Karamon IIc, Miłosz Pańczuk IIIa, Barbara Gonet IVa, Katarzyna Gonet IVa, Kamila Czepiel IVb, Katarzyna Karamon Vc, Konga Głowacka Va, Aleksandra Gorzynik Vb.

Złota tarcza absolwenta - Mikołaj Dubiel VIa, Zofia Przyprawa VIa, Zuzanna Młodecka VIb.
Srebrna tarcza absolwenta - Małgorzata Bolanowska VId, Kacper Kozioł VIa, Hubert Gałaszkiewicz VIa.