Złote i srebrne tarcze 2010/2011

Wpisane przez: Alicja Szepelak

Złota tarcza

Kolejny raz,  na zakończenie roku szkolnego 2010/2011, Kapitula przyznała najlepszym uczniom, najwyższe odznaczenie szkolne – Złotą i Srebrną Tarczę. Wszystkim nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy!!!

Oto nagrodzeni uczniowie:

Złota tarcza - Letycja Waniek Id,  Oliwia Połomicz IIa, Aleksandra Lenart IIIa. Kamil Michalski IVa, Anna Jurdacz Vd,
Srebrna tarcza - Wiktoria Ostrowska Id, Wojciech Kaliciński IIc, Nikoleta Świerczek IIId, Jakub Kozubal IVd, Anna Jamróg Vb.

Złota tarcza absolwenta - Michał Stryczniewicz VIb, Anna Malik VIc, Katarzyna Snoch VIa.
Srebrna tarcza absolwenta - Izabela Ho VIc.