Spotkanie z Otylią Jędrzejczak

Wpisane przez: Marzena Pelczar
    22 maja 2007 r. na zaproszenie władz miasta gościła w Krośnie Otylia Jędrzejczak. Uczniowie Miejskiego Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi mieli ogromną przyjemność uczestniczyć w tym niezwykłym sportowym wydarzeniu. Mogliśmy obserwować trening mistrzyni olimpijskiej, a grupa uczniów szkoły podstawowej bezpośrednio brała udział w zajęciach z Otylką w basenie. Następnie w sali KDK odbyło się spotkanie młodzieży gimnazjalnej z Otylią Jędrzejczak i jej trenerem Pawłem Słomińskim.