Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas

Spotkanie z Otylią Jędrzejczak

Wpisane przez: Marzena Pelczar
Odsłony: 4164
    22 maja 2007 r. na zaproszenie władz miasta gościła w Krośnie Otylia Jędrzejczak. Uczniowie Miejskiego Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi mieli ogromną przyjemność uczestniczyć w tym niezwykłym sportowym wydarzeniu. Mogliśmy obserwować trening mistrzyni olimpijskiej, a grupa uczniów szkoły podstawowej bezpośrednio brała udział w zajęciach z Otylką w basenie. Następnie w sali KDK odbyło się spotkanie młodzieży gimnazjalnej z Otylią Jędrzejczak i jej trenerem Pawłem Słomińskim.


foto1
Przewiń na górę