Z życia szkoły

Szanowni Rodzice!

W związku z przywróceniem od 25 maja zajęć opiekuńczo-wychowawczych z możliwością prowadzenia zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-III oraz konsultacji na terenie szkoły ze wszystkich przedmiotów, w szczególności z tych przedmiotów, z których od 16 do18 czerwca będą zdawać egzamin ósmoklasisty i od 1 czerwca klas konsultacji ze wszystkich przedmiotów na terenie szkoły dla klas IV - VII przedstawiamy Państwu do zapoznania się z REGULAMI ORGANIZACJI ZAJĘĆ REWALIDACYJNYCH, EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ I KONSULTACJI w Szkole Podstawowej nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Krośnie W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 wraz z załącznikami.

W celu umożliwienia Państwu skorzystania z opcji wypełnienia w domu oświadczenia rodziców (załącznik nr 1 do regulaminu) zamieszczamy go do pobrania w wersji WORD.

1) oświadczenie rodzica otwórz

2) oświadczenie pracownika otwórz

3) regulamin organizacji zajęć rewalidacyjnych otwórz

4) procedura na wypadek zakażenia otwórz

5) procedura utrzymania w czystości pomieszczeń otwórz

Wszystkie potrzebne dokumenty znajdziecie poniżej w Aktualnościach.

 

 

Festiwal Logopedyczny 2014

Wpisane przez: p. M. Kokosza, p. A. Żywiec
Odsłony: 31279

01 20141213 1397056654„My się mówić boimy" - Edycja I - Czarodziejska magia słowa

     W dniu 10 grudnia 2014 roku w naszej szkole odbyła się I Edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „My się mówić nie boimy". W konkursie udział wzięło 34 uczniów z 5 krośnieńskich szkół podstawowych – SP 12, SP 10, SP 4, SP 14, SOSW. Celem konkursu jest rozbudzenie językowej twórczości u dzieci, szczególnie u tych z trudnościami w mówieniu, prezentacja umiejętności, okazja do sukcesu, wspólna praca logopedy, pedagoga, nauczycieli i rodziców nad rozwojem mowy dziecka. Międzyszkolne Jury oceniało prezentacje ustne utworów w wykonaniu dzieci. Przy ocenie brano pod uwagę wkład pracy nad prawidłową wymową, tempo, rytm, dykcję, interpretację oraz wrażenie artystyczne. Konkurs przebiegał na bardzo wysokim poziomie. Nagrody otrzymali:

I Nagroda – Jacek Mazur SP 4, Kacper Dobosz SP10
II Nagroda – Jagoda Markowicz, Karolina Gronicka, Damian Ukleja, Karol Carrella ( występ grupowy) SP 14,
Miłosz Bogdanowski SP14, Paulina Sypień, Kinga Szelc (występ grupowy) SP14
III Nagroda – Dominika Czelny SP14, Jagoda Głowińska SOSW

Wóróznienia
Maciej Głodzik SP 14
Monika Michalczyk SP 12
Michał Juszczyk SP 4
Karolina Lawera SP 14
Adam Krochmal SP14

Serdecznie gratulujemy uczniom i dziękujemy za pracę opiekunom. Życząc dalszych sukcesów zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu „My się mówić nie boimy"

foto

Przewiń na górę