NO SCRIPT

Wizyta na Oddziale Dziecięcym krośnieńskiego Szpitala

zdj1 copy copy copy

Serdeczne życzenia szczęśliwego i pięknego Nowego Roku !

Z noworocznym pozdrowieniem, jak co roku uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami odwiedzili Oddział Dziecięcy krośnieńskiego Szpitala. Na ręce małych pacjentów oprócz gorących życzeń złożyliśmy zebrane przez naszych uczniów książki i gry planszowe oraz maskotki, które chociaż na chwilę pozwolą zapomnieć o trudnym czasie pobytu w szpitalu. Jesteśmy dumni i zmotywowani, że nasza akcja jest bardzo pozytywnie odbierana przez rodziców i personel szpitala, a przede wszystkim daje radość dzieciom przebywającym na leczeniu. Bardzo dziękujemy wszystkim mocno zaangażowanym w zbiórkę i obiecujemy, że takie szlachetne przedsięwzięcia będą kontynuowane. Warto pomagać!

Partner szkoły

nowy styl 1

Piosenka "Nasza Szkoła"

skrzaty

Kronika Klas I-III

Kronikarz

Kliknij skrzata

Blog ŚWIETLICOWY ZAKĄTEK

unesco logo

blog

Galeria prac plastycznych

arte1

Gazetka "Puk! Puk! Czternastka"

Jesteś osobą, która odwiedziła naszą stronę.

W tej chwili

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Dane teleadresowe

© 2014 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Krośnie

38-400 Krosno