Pola Nadziei 2018

Wpisane przez: Szkolne Koło Wolontariatu
Utworzono: 03 kwiecień 2018
Odsłony: 476

 

1 copy copy copyKażdy z nas może podarować swój czas i zaangażować się w niesienie pomocy potrzebującym. 25 marca 2018 roku, już po raz dziesiąty w Krośnie została przeprowadzona akcja „Pola Nadziei”. Jej celem było zebranie datków na rzecz działającego w naszym mieście Hospicjum, które na co dzień niesie pomoc 
i opiekę osobom nieuleczalnie chorym.

 

Do akcji, jak co roku przyłączyła się także nasza szkoła. Uczniowie Szkolnego Koła Wolontariatu, działającego w naszej szkole, przygotowywali się do niej przez wiele tygodni, własnoręcznie wykonując kwiaty z bibuły.

W Niedzielę Palmową nasi uczniowie SP i Gimnazjum wraz z chętnymi nauczycielami i rodzicami wzięli udział w kweście, a za każdy datek płynący prosto z serca wręczali żonkila – symbol nadziei.

2

3

4

Przewiń na górę