Wyniki XII Szkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej

Wpisane przez: p. Marzena Pelczar, p. Renata Nowak
Utworzono: 31 marzec 2018
Odsłony: 626

konkurs piosenki angielskiej

W marcu 2018 roku w naszej szkole odbyła się XII Edycja Szkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej. Konkurs został zorganizowany przez nauczycieli języka angielskiego i muzyki. W konkursie udział wzięli uczniowie klas I-VI, spośród których komisja konkursowa w składzie: Marzena Pelczar, Renata Nowak, Dawid Dudek wyłoniła zwycięzców konkursu.

Kl I-III

Kategoria soliści

I miejsce- Bartosz Staroń kl II b

II miejsce- Patrycja Kielar kl III a

III miejsce- Bartłomiej Czelny kl III a

Kl I-III

Kategoria duety

I miejsce- Natalia Drozd i Oliwia Bienia z kl II a

II miejsce- Jakub Kustroń i Jakub Szuba z kl III b

III miejce- Aleksandra Bilcharczyk i Julia Taszycka z kl I a

Kl IV-VI

Kategoria soliści

I miejsce- Aleks Szczepanik kl V c

II miejsce- Anna Skutnicka kl IV f

III miejce- Izabela Kokosza kl V b

Wyróżnienie- Michał Gorajski kl V a

Kl IV-VI

Kategoria duety

I miejsce- Antonina Kośmider i Natalia Duda z kl V b

Wszystkim młodym artystom serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów w XII Wojewódzkim/Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Angielskiej, który odbędzie się 14 maja w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. 

foto

Przewiń na górę