Konkurs na najpiękniejszą pisankę

Wpisane przez: Sekretariat
Utworzono: 28 marzec 2018

W dniu 26.03.2018 r. ruszył konkurs na Facebooku, w którym mogą Państwo oddawać głosy na najpiękniejszą pisankę. Wśród 10 wielkanocnych giga - jaj w Galerii Vivo Krosno znajduje się pisanka zrobiona przez dzieci i panie z naszej szkolnej świetlicy. Zachęcamy do głosowania!. Link do głosowaniahttps://www.facebook.com/pg/vivokrosno/photos/?tab=album&album_id=2140086202673876

Następnie w dniu 4 kwietnia 2018 roku o godzinie 10:30 w Galerii Vivo KROSNO! zapraszamy Państwa na autorski spektakl "Księżniczka Rosa i Klimek" (45 minut). Baśniowa opowieść o dwójce przyjaciół – księżniczce Rosie i Klimku, którzy zmierzą się w beztroskim świecie z przebiegłym i podstępnym czarodziejem Zoltanem. Dzieci poznają kolory podczas magicznego malowania obrazu. Spotykają, na pozór bezradną staruszkę, która okazuje się bardzo przebojową i wrażliwą osobą. Kobieta pomaga w ocaleniu krainy przed utratą kolorów oraz uczy dzieci kultury osobistej. Przedstawienie jest połączeniem pięknej oprawy muzycznej, tańca, śpiewu, wzruszających sytuacji, ale przede wszystkim wciągającej fabuły z morałem. Po spektaklu komisja przedstawi wyniki konkursu i nagrodzi zwycięzców.

Rozpoczynamy głosowanie na „pisankę publiczności”! :) Które dzieło przedszkolaków z Krosna podoba Ci się najbardziej?...

Opublikowany przez VIVO Krosno 26 marca 2018