Ważne informacje

Szanowni Rodzice Witam Państwa serdecznie.

Znaleźliśmy się w bardzo trudnym okresie. Mając na uwadze olbrzymie zagrożenie jakie niesie za sobą wirus SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID-19 kieruję do Państwa apel, by zwrócić szczególną uwagę, na pozostanie w domu uczniów, Państwa dzieci i pod żadnym pozorem nie opuszczanie przez nich domów. Oczywiście możliwe jest sporadyczne wyjście z domu, ale pod opieką Państwa z zachowaniem warunków szczególnej ostrożności. Niedopuszczalne jest gromadzenie się ich w czasie wolnym na obiektach sportowych, skateparku, czy w otwartych przestrzeniach bez zachowania zasad bezpieczeństwa. 

My, jako nauczyciele zrobimy wszystko, by zapewnić ciągłość nauczania w kształceniu on-line oraz dostosować dobór narzędzi przy tej formie kształcenia uwzględniając aktualne zalecenia medyczne odnośnie czasu korzystania z urządzeń (komputer, telewizor, telefon) i ich dostępności w domu, wiek i etap rozwoju uczniów, a także sytuację rodzinną uczniów. 

Od 25.03 do 10.04 rozporządzenie MEN wprowadziło ‘zdalne nauczanie’, w związku z tym; 

Dyrektor musi  ustalić z nauczycielami tygodniowy zakres materiału dla poszczególnych klas, uwzględniając m.in.: równomierne obciążenie ucznia zajęciami w danym dniu, zróżnicowanie tych zajęć czy możliwości psychofizyczne ucznia

Więcej informacji w artykule pt: Informacje dla rodziców i uczniów (Aktualności)

Wojewódzki konkurs fotograficzny i plastyczny został rozstrzygnięty!

Wpisane przez: p. M. Zych, K. Rygiel-Hałucha
Utworzono: 03 styczeń 2020
Odsłony: 219

bieszczady 

Konkurs „Jesienią góry są najszczersze” organizowany przez Stowarzyszenie „Natchnieni Bieszczadem” i Politechnikę Rzeszowską promuje piękno górskich krajobrazów poprzez interdyscyplinarną twórczość uczniów – muzyczną, plastyczną i fotograficzną.

14 grudnia 2019 roku, w auli gmachu Politechniki Rzeszowskiej, w ramach Dnia Bieszczadzkiego odbyło się podsumowanie konkursu i uroczyste wręczenie nagród laureatom. Miło nam poinformować, że znalazły się wśród nich uczennice naszej szkoły – Martyna Marczak zajęła I miejsce w kategorii fotografia, a Maja Łukowska otrzymała wyróżnienie w kategorii plastyka. Uczennice otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Impreza była również okazją do spotkania z wieloma artystami, którzy prezentowali bieszczadzką kulturę - rękodzieło, rzeźbę, malarstwo, fotografię i muzykę.

Gratulujemy serdecznie sukcesów!

foto

Przewiń na górę