Wojewódzki konkurs fotograficzny i plastyczny został rozstrzygnięty!

Wpisane przez: p. M. Zych, K. Rygiel-Hałucha
Utworzono: 03 styczeń 2020
Odsłony: 97

bieszczady 

Konkurs „Jesienią góry są najszczersze” organizowany przez Stowarzyszenie „Natchnieni Bieszczadem” i Politechnikę Rzeszowską promuje piękno górskich krajobrazów poprzez interdyscyplinarną twórczość uczniów – muzyczną, plastyczną i fotograficzną.

14 grudnia 2019 roku, w auli gmachu Politechniki Rzeszowskiej, w ramach Dnia Bieszczadzkiego odbyło się podsumowanie konkursu i uroczyste wręczenie nagród laureatom. Miło nam poinformować, że znalazły się wśród nich uczennice naszej szkoły – Martyna Marczak zajęła I miejsce w kategorii fotografia, a Maja Łukowska otrzymała wyróżnienie w kategorii plastyka. Uczennice otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Impreza była również okazją do spotkania z wieloma artystami, którzy prezentowali bieszczadzką kulturę - rękodzieło, rzeźbę, malarstwo, fotografię i muzykę.

Gratulujemy serdecznie sukcesów!

foto

Przewiń na górę