Mikołajkowy Wernisaż Dziecięcy

Wpisane przez: P. Magdalena Urbańska
Utworzono: 10 grudzień 2015
Odsłony: 1101

foto4 copy8 grudnia  2015 r. w czytelni Oddziału dla Dzieci,  Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie, odbył się Mikołajkowy Wernisaż Dziecięcy podczas którego nastąpiło  rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla uczniów klas III-IV szkół podstawowych pt: "Bombka dla Świętego Mikołaja". Na konkurs wpłynęło ponad 100 prac z krośnieńskich szkół. Jury pod przewodnictwem Marii Jurkowskiej - dyrektor Biura Wystaw Artystycznych uhonorowało nagrodami i wyróżnieniami także  uczniów naszej szkoły.

Nagrodę za zajęcie: III miejsca otrzymała Laura Fruga (IV b), II miejsce- Gabriela Filipek (IV c), wyróżnienia przypadły Zuzannie Stelidze (IV a),Natalii Dąbkowicz(IV c)- podopiecznym pani Małgorzaty Zych oraz Oldze Zając (III d)- uczennicy pani Magdaleny Urbańskiej.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Podczas wernisażu, laureaci i ich opiekunowie oraz zaproszeni uczniowie z klasy III d, uczestniczyli w ubieraniu choinki. Dzieci ozdabiały świąteczne drzewko kolorowymi bombkami oraz papierowymi ozdobami. Ich trud został nagrodzony słodkim poczęstunkiem, a miłą atmosferę nadchodzących świąt podkreśliły śpiewane przez wszystkich  kolędy.

 

Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

foto

Przewiń na górę