Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas

Zasadził dziadek rzepkę w ogrodzie, chodził tę rzepkę oglądać co dzień CPCD 3-10 czerwca 2017

Wpisane przez: p. Marta Kokosza
Odsłony: 977

rzepkaSłowami wiersza J.Tuwima rozpoczęło się  spotkanie uczniów klas 1-3 ze studentami w ramach  XVI już Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania akcji Cała Polska czyta Dzieciom. 

Studenci przygotowali autorską wersję Rzepki według własnej aranżacji. Recytacje przeplatane były znanymi piosenkami i melodiami, a także prawdziwie arcymistrzowski popisami taneczno – aktorskimi. Najbardziej urzekła wszystkich postać  babci, która oczarowała młodszych i starszych wdziękiem i rewelacyjnym  tańcem w takt popularnego przeboju Ona tańczy dla mnie… Na koniec, przy gromkich brawach młodzież dosłownie obsypała dzieciaki koszem słodyczy i porwała je do wspólnej zabawy. Pamiątkowe kolorowanki i rekwizyty  przedstawienia jeszcze długo będą przywoływać miłe wspomnienia ze spotkania.

foto

Przewiń na górę