Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas

Apel grupy wiekowej klas III

Wpisane przez: p. Małgorzata Rodzeń
Odsłony: 1106

apel 5

W  dniu 12 czerwca 2017roku na apelu grupy wiekowej klas III zostały wręczone dyplomy laureatom Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczego „Jestem uważnym obserwatorem przyrody”

 I miejsce zdobył – Maksiu  Zduń z kl. III.B

III miejsce – Rafał Śnigórski III. D

oraz Szkolnego Konkursu Wiedzy „Mądra głowa”, brawa nie milkły, bo nagrodzonych w tym roku było wielu. Gratulacje!!!

Lista laureatów szkolnego konkursu

„MĄDRA GŁOWA”

w klasach III, w roku szkolnym 2016/2017.

Klasa III a

  1. Wilkusz Oskar 47 pkt – 100 %
  2. Waniek Patryk 44 pkt – 94 %

Klasa III b

  1. Surowiec Weronika 47 pkt – 100 %
  2. Wacek Karolina 47 pkt – 100 %
  3. Adamska Oliwia 46 pkt – 98 %
  4. Czekańska Julia 46 pkt – 98 %
  5. Hasiak Radosław 46 pkt – 98 %
  6. Zduń Maksymilian 46 pkt – 98 %
  7. Głodzik Maciej 45 pkt – 96 %
  8. Kołodziejczyk Julia 45 pkt – 96 %
  9. Toropolski Przemysław 45 pkt – 96 %
  10.  Wacławski Szymon 45 pkt – 96 %
  11.  Głowacki Mateusz 44 pkt – 94 %

Klasa III c

  1. Arkuszewski Miłosz 47 pkt – 100 %
  2. Michalski Kacper 46 pkt – 98 %

Klasa III d

  1. Biały Gabriela 46 pkt – 98 %
  2. Sabik Maria 46 pkt – 98 %
  3. Śnigórski Rafał 46 pkt – 98 %
  4. Florek Michał 45 pkt – 96 %
  5. Jurczyk Ewelina 45 pkt – 96 %

Klasa III e

  1. Matoga Wiktor 46 pkt – 98 %
  2. Frankiewicz Maja 44 pkt – 94 %
  3. Gładysz Gabriela 44 pkt – 94 %
  4. Łacka Maja 44 pkt – 94 %
  5. Machnik Bartosz 44 pkt – 94 %

Klasa III f

  1. Wolf Tomasz  47 pkt - 100 % 
  2. Michalska Anna  45 pkt – 96 %
  3. Skutnicka Anna  45 pkt – 96 %
  4. Kusiak Jan  44 pkt – 94 %
  5. Leszczyński Jakub  44 pkt - 94 %
  6. Omachel  Sara  44 pkt – 94 %
  7. Prejsnar Szymon 44 pkt – 94 %
  8. Wojnarowska Amelia 44 pkt – 94  %
  9. Zając Łukasz 44 pkt – 94  %

 foto

Przewiń na górę