Z życia szkoły

Na prośbę  Wicemarszałka Województwa Podkarpackiego Piotra Pilcha, przekazujemy informację dotyczącą Programu wspierania młodzieży uzdolnionej

„Nie zagubić talentu” otwórz

 

 

 

Ważne informacje

Szanowni Rodzice Witam Państwa serdecznie.

Znaleźliśmy się w bardzo trudnym okresie. Mając na uwadze olbrzymie zagrożenie jakie niesie za sobą wirus SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID-19 kieruję do Państwa apel, by zwrócić szczególną uwagę, na pozostanie w domu uczniów, Państwa dzieci i pod żadnym pozorem nie opuszczanie przez nich domów. Oczywiście możliwe jest sporadyczne wyjście z domu, ale pod opieką Państwa z zachowaniem warunków szczególnej ostrożności. Niedopuszczalne jest gromadzenie się ich w czasie wolnym na obiektach sportowych, skateparku, czy w otwartych przestrzeniach bez zachowania zasad bezpieczeństwa. 

My, jako nauczyciele zrobimy wszystko, by zapewnić ciągłość nauczania w kształceniu on-line oraz dostosować dobór narzędzi przy tej formie kształcenia uwzględniając aktualne zalecenia medyczne odnośnie czasu korzystania z urządzeń (komputer, telewizor, telefon) i ich dostępności w domu, wiek i etap rozwoju uczniów, a także sytuację rodzinną uczniów. 

Od 25.03 do 10.04 rozporządzenie MEN wprowadziło ‘zdalne nauczanie’, w związku z tym; 

Dyrektor musi  ustalić z nauczycielami tygodniowy zakres materiału dla poszczególnych klas, uwzględniając m.in.: równomierne obciążenie ucznia zajęciami w danym dniu, zróżnicowanie tych zajęć czy możliwości psychofizyczne ucznia

Więcej informacji w artykule pt: Informacje dla rodziców i uczniów (Aktualności)

Sukces Jessiki

Wpisane przez: p. Dorota Łasowska
Odsłony: 2378

p1

Uczennica klasy III b, Jessica Inglot, rozwija swoje zainteresowania i zdolności w Pracowni Grafiki Tradycyjnej przy RCKP w Krośnie. W styczniu br. wzięła udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Papuga” zorganizowanym przez Papugarnię Kraków – Papuga House i w kategorii: szkoły podstawowe zdobyła II miejsce. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w 9 marca 2018 r. podczas wystawy pokonkursowej. Warto nadmienić, że na konkurs nadesłano ponad 1500 prac plastycznych z różnych zakątków Polski – rywalizacja była zatem ogromna. Na stronie serwisu społecznościowego Papugarnia Kraków – Papuga HOUSE czytamy: Szczególne gratulacje dla Jessici Inglot. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem talentu Jessici, której przyznaliśmy w ramach niespodzianki dodatkową nagrodę specjalną!  Tą niespodzianką jest zaproszenie dla całej klasy na zajęcia edukacyjne do krakowskiej papugarni. Tak zadecydowała Jessica☺☺☺

Dziękujemy, gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów!

foto

Przewiń na górę