Sukces Jessiki

Wpisane przez: p. Dorota Łasowska
Odsłony: 1931

p1

Uczennica klasy III b, Jessica Inglot, rozwija swoje zainteresowania i zdolności w Pracowni Grafiki Tradycyjnej przy RCKP w Krośnie. W styczniu br. wzięła udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Papuga” zorganizowanym przez Papugarnię Kraków – Papuga House i w kategorii: szkoły podstawowe zdobyła II miejsce. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w 9 marca 2018 r. podczas wystawy pokonkursowej. Warto nadmienić, że na konkurs nadesłano ponad 1500 prac plastycznych z różnych zakątków Polski – rywalizacja była zatem ogromna. Na stronie serwisu społecznościowego Papugarnia Kraków – Papuga HOUSE czytamy: Szczególne gratulacje dla Jessici Inglot. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem talentu Jessici, której przyznaliśmy w ramach niespodzianki dodatkową nagrodę specjalną!  Tą niespodzianką jest zaproszenie dla całej klasy na zajęcia edukacyjne do krakowskiej papugarni. Tak zadecydowała Jessica☺☺☺

Dziękujemy, gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów!

foto

Przewiń na górę