Z życia szkoły

Na prośbę  Wicemarszałka Województwa Podkarpackiego Piotra Pilcha, przekazujemy informację dotyczącą Programu wspierania młodzieży uzdolnionej

„Nie zagubić talentu” otwórz

 

 

 

Ważne informacje

Szanowni Rodzice Witam Państwa serdecznie.

Znaleźliśmy się w bardzo trudnym okresie. Mając na uwadze olbrzymie zagrożenie jakie niesie za sobą wirus SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID-19 kieruję do Państwa apel, by zwrócić szczególną uwagę, na pozostanie w domu uczniów, Państwa dzieci i pod żadnym pozorem nie opuszczanie przez nich domów. Oczywiście możliwe jest sporadyczne wyjście z domu, ale pod opieką Państwa z zachowaniem warunków szczególnej ostrożności. Niedopuszczalne jest gromadzenie się ich w czasie wolnym na obiektach sportowych, skateparku, czy w otwartych przestrzeniach bez zachowania zasad bezpieczeństwa. 

My, jako nauczyciele zrobimy wszystko, by zapewnić ciągłość nauczania w kształceniu on-line oraz dostosować dobór narzędzi przy tej formie kształcenia uwzględniając aktualne zalecenia medyczne odnośnie czasu korzystania z urządzeń (komputer, telewizor, telefon) i ich dostępności w domu, wiek i etap rozwoju uczniów, a także sytuację rodzinną uczniów. 

Od 25.03 do 10.04 rozporządzenie MEN wprowadziło ‘zdalne nauczanie’, w związku z tym; 

Dyrektor musi  ustalić z nauczycielami tygodniowy zakres materiału dla poszczególnych klas, uwzględniając m.in.: równomierne obciążenie ucznia zajęciami w danym dniu, zróżnicowanie tych zajęć czy możliwości psychofizyczne ucznia

Więcej informacji w artykule pt: Informacje dla rodziców i uczniów (Aktualności)

Konkurs plastyczny "Polska - moja Ojczyzna" 2019

Wpisane przez: p. E. Dereniowska, p. M. Wach
Odsłony: 375

Z okazji 101. rocznicy Święta Niepodległości uczniowie z klas I- III wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym nt. ,,Polska- moja Ojczyzna”. Celem konkursu było rozbudzenie postaw patriotycznych, prezentacja umiejętności artystycznych oraz okazja do sukcesu. Na konkurs wpłynęły 44 bardzo ładne, staranne i pomysłowe prace. W dniu 8 listopada 2019 r. jury roztrzygnęło konkurs. Oto jego wyniki:

Klasy I

I m. Wiktoria Przybylska 1a

II m. Sandra Masłowska 1a

III m. Maja Zioło 1c

Klasy II

Im. Kacper Klamut 2c, Eryk Kielar 2c, Julia Długosz 2d

IIm. Maja Kusiak 2a, Mateusz Osieczko 2c, Weronika Michalak 2c

IIIm. Judyta Przybylska 2a, Zosia Kielska 2b, Nadia Szombara 2b

Klasy III

Im. Zuzia Folcik 3c

IIm. Julia Taszycka 3a, Konrad Wajs 3c

IIIm. Agnieszka Hasiak 3b

Serdecznie gratulujemy!!!

foto

Przewiń na górę