Z życia szkoły

Na prośbę  Wicemarszałka Województwa Podkarpackiego Piotra Pilcha, przekazujemy informację dotyczącą Programu wspierania młodzieży uzdolnionej

„Nie zagubić talentu” otwórz

 

 

 

Ważne informacje

Szanowni Rodzice Witam Państwa serdecznie.

Znaleźliśmy się w bardzo trudnym okresie. Mając na uwadze olbrzymie zagrożenie jakie niesie za sobą wirus SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID-19 kieruję do Państwa apel, by zwrócić szczególną uwagę, na pozostanie w domu uczniów, Państwa dzieci i pod żadnym pozorem nie opuszczanie przez nich domów. Oczywiście możliwe jest sporadyczne wyjście z domu, ale pod opieką Państwa z zachowaniem warunków szczególnej ostrożności. Niedopuszczalne jest gromadzenie się ich w czasie wolnym na obiektach sportowych, skateparku, czy w otwartych przestrzeniach bez zachowania zasad bezpieczeństwa. 

My, jako nauczyciele zrobimy wszystko, by zapewnić ciągłość nauczania w kształceniu on-line oraz dostosować dobór narzędzi przy tej formie kształcenia uwzględniając aktualne zalecenia medyczne odnośnie czasu korzystania z urządzeń (komputer, telewizor, telefon) i ich dostępności w domu, wiek i etap rozwoju uczniów, a także sytuację rodzinną uczniów. 

Od 25.03 do 10.04 rozporządzenie MEN wprowadziło ‘zdalne nauczanie’, w związku z tym; 

Dyrektor musi  ustalić z nauczycielami tygodniowy zakres materiału dla poszczególnych klas, uwzględniając m.in.: równomierne obciążenie ucznia zajęciami w danym dniu, zróżnicowanie tych zajęć czy możliwości psychofizyczne ucznia

Więcej informacji w artykule pt: Informacje dla rodziców i uczniów (Aktualności)

"Polska - kraj, w którym mieszkam"

Wpisane przez: p. Magdalena Urbańska
Odsłony: 344

ludowe

Dnia 6 XI 2019r.,  w Szkole Podstawowej nr 7 w Krośnie, nastąpiło rozstrzygnięcie miejskiego konkursu plastycznego dla uczniów klas I-III "Polska- kraj, w którym mieszkam". Spośród nadesłanych prac jury wyłoniło grono zwycięzców. Miło nam poinformować, że z naszej szkoły zostały nagrodzone cztery osoby:

I miejsce zajął Kacper Klamut z klasy II c

II miejsce zajęła Izabela Bęben z klasy I a

III miejsce zajęła Zuzanna Jucha z klasy I a

Wyróżnienie otrzymała Aleksandra Kielar z klasy III a

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

 

foto

Przewiń na górę