Z życia szkoły

Na prośbę  Wicemarszałka Województwa Podkarpackiego Piotra Pilcha, przekazujemy informację dotyczącą Programu wspierania młodzieży uzdolnionej

„Nie zagubić talentu” otwórz

 

 

 

Ważne informacje

Szanowni Rodzice Witam Państwa serdecznie.

Znaleźliśmy się w bardzo trudnym okresie. Mając na uwadze olbrzymie zagrożenie jakie niesie za sobą wirus SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID-19 kieruję do Państwa apel, by zwrócić szczególną uwagę, na pozostanie w domu uczniów, Państwa dzieci i pod żadnym pozorem nie opuszczanie przez nich domów. Oczywiście możliwe jest sporadyczne wyjście z domu, ale pod opieką Państwa z zachowaniem warunków szczególnej ostrożności. Niedopuszczalne jest gromadzenie się ich w czasie wolnym na obiektach sportowych, skateparku, czy w otwartych przestrzeniach bez zachowania zasad bezpieczeństwa. 

My, jako nauczyciele zrobimy wszystko, by zapewnić ciągłość nauczania w kształceniu on-line oraz dostosować dobór narzędzi przy tej formie kształcenia uwzględniając aktualne zalecenia medyczne odnośnie czasu korzystania z urządzeń (komputer, telewizor, telefon) i ich dostępności w domu, wiek i etap rozwoju uczniów, a także sytuację rodzinną uczniów. 

Od 25.03 do 10.04 rozporządzenie MEN wprowadziło ‘zdalne nauczanie’, w związku z tym; 

Dyrektor musi  ustalić z nauczycielami tygodniowy zakres materiału dla poszczególnych klas, uwzględniając m.in.: równomierne obciążenie ucznia zajęciami w danym dniu, zróżnicowanie tych zajęć czy możliwości psychofizyczne ucznia

Więcej informacji w artykule pt: Informacje dla rodziców i uczniów (Aktualności)

LAUREACI KONKURSU PLASTYCZNEGO "JESIENNY OGRÓD"

Wpisane przez: p. B. Szczyrska
Odsłony: 338

IMG 20191115 WA0000 

Dnia 6.11.2019 r. odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego "Jesienny ogród" w KBP w Krośnie. Na finał konkursu udali się uczniowie klas II i III pod opieką nauczycielki Beaty Szczyrskiej. W bibliotece wszyscy podziwiali prace wykonane różnymi technikami plastycznymi i umieszczone na wystawie. Wpłynęło 140 prac uczniów z różnych szkół krośnieńskich.

Organizatorka konkursu nagrodziła następujące osoby z naszej szkoły :

       I miejsce - Aleksandra Blicharczyk - III a

       II miejsce - Kacper Klamut - II c

       III miejsce - Zuzanna Folcik - III c

       III miejsce - Paulina Czaja - I a

       IV miejsce - Nina Łukowska - II a

       IV miejsce - Nadia Łukowska - II a

       Wyróżnienia : Izabela Jamroga - III b

                              Eliza Iluczyk - II d

                              Julita  Żywiec - II a

Wszyscy laureaci dostali dyplomy i nagrody książkowe, a następnie pozowali do wspólnej fotografii.

Przewiń na górę