Z życia szkoły

Na prośbę  Wicemarszałka Województwa Podkarpackiego Piotra Pilcha, przekazujemy informację dotyczącą Programu wspierania młodzieży uzdolnionej

„Nie zagubić talentu” otwórz

 

 

 

Ważne informacje

Szanowni Rodzice Witam Państwa serdecznie.

Znaleźliśmy się w bardzo trudnym okresie. Mając na uwadze olbrzymie zagrożenie jakie niesie za sobą wirus SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID-19 kieruję do Państwa apel, by zwrócić szczególną uwagę, na pozostanie w domu uczniów, Państwa dzieci i pod żadnym pozorem nie opuszczanie przez nich domów. Oczywiście możliwe jest sporadyczne wyjście z domu, ale pod opieką Państwa z zachowaniem warunków szczególnej ostrożności. Niedopuszczalne jest gromadzenie się ich w czasie wolnym na obiektach sportowych, skateparku, czy w otwartych przestrzeniach bez zachowania zasad bezpieczeństwa. 

My, jako nauczyciele zrobimy wszystko, by zapewnić ciągłość nauczania w kształceniu on-line oraz dostosować dobór narzędzi przy tej formie kształcenia uwzględniając aktualne zalecenia medyczne odnośnie czasu korzystania z urządzeń (komputer, telewizor, telefon) i ich dostępności w domu, wiek i etap rozwoju uczniów, a także sytuację rodzinną uczniów. 

Od 25.03 do 10.04 rozporządzenie MEN wprowadziło ‘zdalne nauczanie’, w związku z tym; 

Dyrektor musi  ustalić z nauczycielami tygodniowy zakres materiału dla poszczególnych klas, uwzględniając m.in.: równomierne obciążenie ucznia zajęciami w danym dniu, zróżnicowanie tych zajęć czy możliwości psychofizyczne ucznia

Więcej informacji w artykule pt: Informacje dla rodziców i uczniów (Aktualności)

Policjant na straży praw człowieka

Wpisane przez: p. E. Juszczyk, p. M. Urbańska
Odsłony: 424

20191205 074648 

3 XII 2019r., w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Policjant na straży praw człowieka”, którego współorganizatorem była Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie. Spośród 161 prac nadesłanych ze szkół podstawowych z oddziałami integracyjnymi oraz placówek specjalnych województwa podkarpackiego, jury wybrało 6 najlepszych i 4 wyróżniło. Miło nam poinformować, że w gronie zwycięzców znalazły się dwie uczennice naszej szkoły: Sandra Masłowska- uczennica klasy Ia- zdobyła I miejsce i Klaudia Kosiek- uczennica klasy III b, która zdobyła III miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

Przewiń na górę