Z życia szkoły

Na prośbę  Wicemarszałka Województwa Podkarpackiego Piotra Pilcha, przekazujemy informację dotyczącą Programu wspierania młodzieży uzdolnionej

„Nie zagubić talentu” otwórz

 

 

 

Ważne informacje

Szanowni Rodzice Witam Państwa serdecznie.

Znaleźliśmy się w bardzo trudnym okresie. Mając na uwadze olbrzymie zagrożenie jakie niesie za sobą wirus SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID-19 kieruję do Państwa apel, by zwrócić szczególną uwagę, na pozostanie w domu uczniów, Państwa dzieci i pod żadnym pozorem nie opuszczanie przez nich domów. Oczywiście możliwe jest sporadyczne wyjście z domu, ale pod opieką Państwa z zachowaniem warunków szczególnej ostrożności. Niedopuszczalne jest gromadzenie się ich w czasie wolnym na obiektach sportowych, skateparku, czy w otwartych przestrzeniach bez zachowania zasad bezpieczeństwa. 

My, jako nauczyciele zrobimy wszystko, by zapewnić ciągłość nauczania w kształceniu on-line oraz dostosować dobór narzędzi przy tej formie kształcenia uwzględniając aktualne zalecenia medyczne odnośnie czasu korzystania z urządzeń (komputer, telewizor, telefon) i ich dostępności w domu, wiek i etap rozwoju uczniów, a także sytuację rodzinną uczniów. 

Od 25.03 do 10.04 rozporządzenie MEN wprowadziło ‘zdalne nauczanie’, w związku z tym; 

Dyrektor musi  ustalić z nauczycielami tygodniowy zakres materiału dla poszczególnych klas, uwzględniając m.in.: równomierne obciążenie ucznia zajęciami w danym dniu, zróżnicowanie tych zajęć czy możliwości psychofizyczne ucznia

Więcej informacji w artykule pt: Informacje dla rodziców i uczniów (Aktualności)

Eko-wianki bożonarodzeniowe 2019

Wpisane przez: p. A. Bałaban
Odsłony: 425

ekoW poniedziałek 9 grudnia 2019 roku w Bibliotece Publicznej w Krośnie w Oddziale dla dzieci w czytelni odbyło się   rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, w którym uczniowie z naszej szkoły brały udział z klasy 2B, 3C , 4 i 5. Uczestnicy konkursu mieli wykonać Eko- wianek świąteczny z materiałów ekologicznych lub papieru, tektury, sznurka, ścinków materiałów. Prace były piękne i pomysłowe. Uczestnicy otrzymali dyplomy i słodycze.
Wyróżnienia i podziękowania w konkursie otrzymali:
-Maja Markiewicz,
-Zuzanna Folcik,
-Jakub Gromek,
-Oliwia Uliasz,
-Oliwia Klara,
-Maksym Ivashkiv.

-Filip Chromiak, Gabryś Biały, Ania Skrzypek, Zosia Kielska –Bardaszwili, Miłosz Such, Maxim Lani, Aleks Boczar.


Laureatom i uczestnikom gratulujemy!

foto

Przewiń na górę