Z życia szkoły

Na prośbę  Wicemarszałka Województwa Podkarpackiego Piotra Pilcha, przekazujemy informację dotyczącą Programu wspierania młodzieży uzdolnionej

„Nie zagubić talentu” otwórz

 

 

 

Ważne informacje

Szanowni Rodzice Witam Państwa serdecznie.

Znaleźliśmy się w bardzo trudnym okresie. Mając na uwadze olbrzymie zagrożenie jakie niesie za sobą wirus SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID-19 kieruję do Państwa apel, by zwrócić szczególną uwagę, na pozostanie w domu uczniów, Państwa dzieci i pod żadnym pozorem nie opuszczanie przez nich domów. Oczywiście możliwe jest sporadyczne wyjście z domu, ale pod opieką Państwa z zachowaniem warunków szczególnej ostrożności. Niedopuszczalne jest gromadzenie się ich w czasie wolnym na obiektach sportowych, skateparku, czy w otwartych przestrzeniach bez zachowania zasad bezpieczeństwa. 

My, jako nauczyciele zrobimy wszystko, by zapewnić ciągłość nauczania w kształceniu on-line oraz dostosować dobór narzędzi przy tej formie kształcenia uwzględniając aktualne zalecenia medyczne odnośnie czasu korzystania z urządzeń (komputer, telewizor, telefon) i ich dostępności w domu, wiek i etap rozwoju uczniów, a także sytuację rodzinną uczniów. 

Od 25.03 do 10.04 rozporządzenie MEN wprowadziło ‘zdalne nauczanie’, w związku z tym; 

Dyrektor musi  ustalić z nauczycielami tygodniowy zakres materiału dla poszczególnych klas, uwzględniając m.in.: równomierne obciążenie ucznia zajęciami w danym dniu, zróżnicowanie tych zajęć czy możliwości psychofizyczne ucznia

Więcej informacji w artykule pt: Informacje dla rodziców i uczniów (Aktualności)

Logo projektu Erasmus+ PLAY WITH ME AND TEACH ME

Wpisane przez: p. Magdalena Urbańska, p. Arleta Bałaban
Odsłony: 1305

zdj logoNa szkolny konkurs plastyczny "Logo projektu Erasmus+ PLAY WITH ME AND TEACH ME" z klas I-III wpłynęło 35 prac. Jury nagrodziło 5 zwycięzców: Karolinę Gronicką (IIIa), Mateusza Niziołka (IIId), Emilię Misiewicz (IIId), Dominikę Masłyk (IIa), Przemka Toropolskiego (IIb) oraz Karolinę Wacek (IIb). Otrzymali oni nagrody w postaci gier planszowych.

Ponadto wyróżniono jeszcze 10 autorów prac : Aleksandrę Karasińską (IIa), Szymona Paczosę (IIa), Dawida Lasko (IIa), Mateusza Madej (IIb), Gabrielę Gładysz (IIe), Amelię Zipper (IIIa), Izabelę Kokosza (IIIa), Izabelę Gajewską (IIIc), Emilię Fruga (IIId) i Katarzynę Uliasz (IIId). Mali artyści otrzymali pamiątkowe dyplomy ora gry zręcznościowe.

Serdecznie gratulujemy!

Magdalena Urbańska i Arleta Bałaban

foto

Przewiń na górę