Logo projektu Erasmus+ PLAY WITH ME AND TEACH ME

Wpisane przez: p. Magdalena Urbańska, p. Arleta Bałaban
Odsłony: 1104

zdj logoNa szkolny konkurs plastyczny "Logo projektu Erasmus+ PLAY WITH ME AND TEACH ME" z klas I-III wpłynęło 35 prac. Jury nagrodziło 5 zwycięzców: Karolinę Gronicką (IIIa), Mateusza Niziołka (IIId), Emilię Misiewicz (IIId), Dominikę Masłyk (IIa), Przemka Toropolskiego (IIb) oraz Karolinę Wacek (IIb). Otrzymali oni nagrody w postaci gier planszowych.

Ponadto wyróżniono jeszcze 10 autorów prac : Aleksandrę Karasińską (IIa), Szymona Paczosę (IIa), Dawida Lasko (IIa), Mateusza Madej (IIb), Gabrielę Gładysz (IIe), Amelię Zipper (IIIa), Izabelę Kokosza (IIIa), Izabelę Gajewską (IIIc), Emilię Fruga (IIId) i Katarzynę Uliasz (IIId). Mali artyści otrzymali pamiątkowe dyplomy ora gry zręcznościowe.

Serdecznie gratulujemy!

Magdalena Urbańska i Arleta Bałaban

foto

Przewiń na górę