Sukcesy 2008/09 - I semestr

Wpisane przez: Administrator
Odsłony: 5534

  Sukcesy w II semestrze

Klasy I-III
 Nazwa konkursu
Etap
Uczeń
Miejsce
Opiekun
Konkurs recytatorski
"Wiersze spod choinki"
 miejski Gabriela Deptuch
III miejsce
 p. Arleta Bałaban
 Oliwia Nykiel
III miejsce
 Konkurs literacki
"Wiersze dla babci i dziadka"
miejski
Anna Jamróg
I nagroda
 p. Małgorzata Wach
 "O laur św. Jana z Dukli"
konkurs plastyczny
 rejonowy Mikołaj Dubiel
Nagroda
 p. Mirosława
Niedzielska-Jurczak
 Sterowiec Weronika
Nagroda
Julia Michalska
Nagroda
 Julia Adamska
Nagroda
 p. Lucyna
Jankiewicz-Sompel
 Kamila Latkiewicz
Nagroda
 Bartosz Rachwał
Nagroda
 Nikola Świerczek
Nagroda
 p. Urszula Rymarz
 "Anioły i aniołki czyli
zabawki na choinkę..."
konkurs plastyczny
 miejski  Michał Zygarowicz
Laureat
  p. Anita Kafel
 Sylwia Polnar
Laureatka
 Dominik Nawrocki
Laureat
Monika Ukleja
Laureatka
 p. Arleta Bałaban
 Katarzyna Karamon
Laureatka
 p. Lucyna
Jankiewicz-Sompel
Sylwia Mastyj
Laureatka
 p. Małgorzata Wach
 Oliwia Nykiel
Laureatka
 p. Arleta Bałaban
 "Świateczny stroik bożonarodzeniowy"
konkurs plastyczny
 miejski  Michał Zygarowicz
II miejsce
 p. Anita Kafel
 "Krosno moje miasto"
konkurs plastyczny
kategoria klas I
 międzyszkolny Łukasz Wilk
I miejsce
 p. Arleta Bałaban
 Paulina Zaprzała
III miejsce
 p. Małgorzata Rodzeń
 Angelika Gondela
wyróżnienie
 p. Elżbieta Juszczyk
Sara Rodzeń
Wyróżnienie
 p. Lucyna
Jankiewicz-Sompel
  "Krosno moje miasto"
konkurs plastyczny
kategoria klas II
Sylwia Rybczyńska
I miejsce
 p. Magdalena Urbańska
 Weronika Sterowniec
wyróżnienie
p. Mirosława
Niedzielska-Jurczak
 "Krosno moje miasto"
konkurs plastyczny
kategoria klas III
 Natalia Obodyńska
I miejsce
 p. Anita Kafel
 Hubert Bukowiecki
wyróżnienie
 p. Małgorzata Wach
 "Krosno moje miasto"
konkurs wiedzy
o Krośnie
kategoria klas III
 Katarzyna Rączka
III miejsce
p. Józefa Filar
 Oliwia Żywiec
III miejsce
 Daniel Wiernasz
wyróżnienie
 p. Małgorzata Wach
Konkurs plastyczny
"Misie bajkopysie -
czyli mój ulubiony
miś z bajki"
  miejski  Angelika Kruszyńska
Laureatka
 p. Ewa Dereniowska
 Aleksander Lenart
Laureat
p. Arleta Bałaban
 Patrycja Kluk
Laureatka
 p. Elżbieta Juszczyk
 Weronika Bykowska
Laureatka
 p. Józefa Filar
 Marek Gużkowski
Laureat
p. Anita Kafel
 Marcelina Bolanowska
Laureatka
 p. Dorota Łasowska
 Czytam bo lubię
"Jesień"
 miejski
 Daniel Wiernasz
III miejsce
 p. Małgorzata Wach

 

 

 

 

 Klasy IV-VI
 Nazwa konkursu  Etap  Uczeń
Miejsce
 Opiekun
Konkursy przedmiotowe
 II Krośnieński Konkurs
Matematyczny
  szkolny  Franciszek Gorczyca
zakwalifikowany do II etapu
p. Jolanta Lawera
 Joanna Janusz
zakwalifikowana do II etapu
Kinga Śnieżek
zakwalifikowana do II etapu
M. Bogdanowski
zakwalifikowany do II etapu
 p. Teresa Menet
M. Głodzik
zakwalifikowany do II etapu
F. Garbacik
zakwalifikowany do II etapu
 Konkurs dla szóstoklasistów
"Poczuj się gimnazjaliztą"
 szkolny Joanna Janusz
zakwalifikowana do II etapu
 p. Jolanta Lawera
Mateusz Hałucha
zakwalifikowana do II etapu
J. Rachwał
zakwalifikowana do II etapu
p. Teresa Menet
Ogólnopolski Konkurs
Języka Polskiego
"Daję słowo"
 szkolny,
wojewódzki
 Joanna Janusz
I miejsce w województwie,
zakwalifikowana do etapu ogólnopolskiego
  p. Anna Brymerska
 Jowita Druciak
udział w małym finale
 Mateusz Hałucha
udział w małym finale
 A. Płatek
udział w małym finale
 P. Raś
udział w małym finale
 Z. Szydłowska
udział w małym finale
A. Tatrzańska
udział w małym finale
 P. Zyzański
udział w małym finale
 Wojewódzki Konkurs
Humanistyczny
szkolny
Jowita Druciak
zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego
 Joanna Janusz
zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego
Franciszek Gorczyca
zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego
p. Anna Krupa
 VIII edycja Jasielskiego
Konkursu Matematycznego
im. Steinhausa
 powiatowy  Patryk Bałuka
wyróżnienie
p. Jolanta Lawera
Konkurs krajoznawczy
z elementami ochrony środowiska
PTSM
miejski
 Szymon Kowal
II miejsce
   p. Maria Soboń
Konkurs
ekologiczno-przyrodniczy
XXXVIII
Ogólnopolski Dukielski
Zlot Turystów
 miejski  Olga Nawrocka
I miejsce
Mateusz Hałucha
II miejsce
 Konkurs
turystyczno-krajoznawczy
XXXVIII
Ogólnopolski Dukielski
Zlot Turystów
miejski
Olga Nawrocka
I miejsce
 Konkursy plastyczny
 Konkurs Plastyczny
"Z górki na pazurki,
czyli zabawy na śniegu"
miejski
 Małgorzata Sanocka
I miejsce
   p. Magdalena Wyżykowska
 Maciej Bystroń
II miejsce
 Wiktoria Barszczewska
III miejsce
 Klaudia Such
Lauteatka
 Dominika Jurasz
Lauteatka
Aleksandra Nawrocka
Lauteatka
 Urszula Pelczar
Lauteatka
  "O laur św. Jana z Dukli"
konkurs plastyczny
 rejonowy  Jakub Zarzycki
Nagroda
 Olga Nawrocka
Nagroda
 Wiktoria Barszczewska
Nagroda
 "Anioły i aniołki czyli
zabawki na choinkę..."
konkurs plastyczny
miejski
Izabela Ho
Laureatka
 Małgorzata Sanocka
Laureatka
 Bartłomiej Langner
Laureat
 Sonia Kokoszka
Laureatka
 Paulina Raś
Laureatka
Konkursy literackie, czytelnicze, recytatorskie
V Konkurs Pieśni i Poezji
Patriotycznej
 miejski Jakub Łobaza
wyróżnienie 
p. Anna Brymerska 
Festiwal Bajek
i Legend Ukraińskich
miejski
 Koło teatralne
I miejsce
p. Anna Antoniuk
 XXIV Wojewódzki Konkurs Krasomówczy
Dzieci Szkół Podstawowych
wojewódzki
Aisha Hassan
VI miejsce

p. Anna Krupa
Franciszek Gorczyca
VI miejsce
 Damian Szuba
VII miejsce

p. Anna Antoniuk
       
 Konkursy muzyczne
Festiwal Dzieci i Młodzieży
"Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka"
 ogólnopolski  Michał Stryczniewicz
udział w ogólnopolskim finale
  p. Maciej Łukaszewicz
V Konkurs Pieśni i Poezji
Patriotycznej
 miejski Michał Stryczniewicz
I miejsce
 Konkursy i zawody sportowe
Międzyszkolny Turniej
Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt
o Puchar Dyrektora
Miejskiego Zespołu Szkół Nr 5
w Krośnie
 miejski Drużyna
I miejsce
p. Jerzy Guzek
Mistrzostwa Polski Południowej
PTT w Tańcu Towarzyskim
 regionalny Anna Jurczak
Miłosz Węklar

I miejsce
w kat. do 9 lat
 p. Andrzej Orszulak
XII Ogólnopolski Turniej
Tańca Towarzyskiego
"Bieszczadzka Jesień"
 ogólnopolski 
Anna Jurczak
Miłosz Węklar

II miejsce
8-9 lat klasa E
 II Orólnopolski Turniej
Tańca Towarzyskiego
"Przecławska Cza-Cza 2008"
 Anna Jurczak
Miłosz Węklar

I miejsce
8-9 lat klasa E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego
w Tańcu Towarzyskim
 okręgowy Anna Jurczak
Miłosz Węklar

II miejsce
8-9 lat klasa E
 Puchar Okręgu Podkarpackiego PTT  Anna Jurczak
Miłosz Węklar

II miejsce
8-9 lat klasa E
 Powiatowe Igrzyska
Młodzieży
Sztafetowe biegi
przełajowe dziewcząt
 powiat Drużyna
III miejsce
p. Antoni Bykowski
 Powiatowe Igrzyska
Młodzieży Szkolnej
Sztafetowe biegi
przełajowe chłopców
 Drużyna
II miejsce
II Ogólnopolski Turniej
Tańca Towarzyskiego
"Przecławska Cza cza"
 ogólnopolski Anna Jurczak
Miłosz Węklar

I miejsce
kategoria 8-9 lat
klasa E

p. Andrzej Orszulak 
 Powiatowe Igrzyska
Młodzieży Szkolnej
Indywidualne biegi
przełajowe dziewcząt
 powiat Małgorzata Sanocka
IV miejsce
Awans
do Finału Wojewódzkiego
p. Magdalena Wróbel
 Powiatowe Igrzyska
Młodzieży Szkolnej
Rzut piłeczką
palantową dziewcząt
Kinga Śnieżek
II miejsce
 Katarzyna Frydrych
III miejsce
   Powiatowe Igrzyska
Młodzieży Szkolnej
Skok w dal dziewcząt
Maura Dąbrowiecka
I miejsce
Klaudia Laskowska
II miejsce
 Aleksandra Misygar
III miejsce
 Powiatowe Igrzyska
Młodzieży Szkolnej
Bieg na 60m dziewcząt
Paulina Bobola
II miejsce
 Powiatowe Igrzyska
Młodzieży Szkolnej
Rzut piłeczką
palantową chłopców
 Aleksandek Kushel
I miejsce
  p. Antoni Bykowski
 Powiatowe Igrzyska
Młodzieży Szkolnej
Skok w dal chłopców
Szymon Kowal
III miejsce
Powiatowe Igrzyska
Młodzieży Szkolnej
Bieg na 1000m chłopców
Aleksander Tkaczyk
II miejsce
 Patryk Toropolski
III miejsce
 XXV Mistrzostwa Polski
Formacji Tanecznych
ogólnopolski
"Mała Gracja"
I miejsce
p. Andrzej Orszulak

 

Przewiń na górę