Sukcesy 2013/14 - I semestr

Wpisane przez: Nauczyciele MZSzOI
Odsłony: 7007
Sukces cieszy
"We wszystkich przedsięwzięciach sukces zaczyna się w naszym umyśle."


Jose Silva
 

   

 Klasy 0-III
Nazwa konkursu Etap Uczeń
Miejsce
Opiekun
II Szkolna Liga Szachowa rejon Katarzyna Uliasz
V miejsce 
p. M. Lorens
II Mikołajkowy Turniej Szachowy miejski Katarzyna Uliasz
II miejsce 
I Mistrzostwa Kółka Szachowego szkolny Katarzyna Uliasz
I miejsce 
VIII Międzyszkolny Konkurs Kolęd
"Hej kolęda, kolęda" 
miejski Michał Gorajski
II miejsce 
p. J. Sajdak
Gabriela Nowak
Wyróżnienie 
p. M. Rodzeń
Emilia Rachwał 
Wyróżnienie 
Zuchowy konkurs
na najpiękniejszą kartkę świąteczną
zorganizowany dla Zuchów Hufca Krosno 
miejski Natalia Dąbkowicz
I miejsce 
p. M. Wach
Izabela Kokosza
II miejsce 
Karolina Deptuch
III miejsce 
Julia Albrycht
wyróżnienie 
Zuchowy konkurs 
na ozdobę choinkową
zorganizowany dla Zuchów Hufca Krosno 
miejski Natalia Dąbkowicz
I miejsce 
Małgorzata Wójcik
II miejsce 
Karolina Geptuch
III miejsce 
Konkurs Plastyczny
„Na choince, czyli postacie
literackie jako zabawki choinkowe" 
miejski Gabriela Nowak
Wyróżnienie 
p. M. Rodzeń
Julia Niemczycka
Wyróżnienie 
p. L. Jankiewicz-Sompel
Maksymilian Rymar
Wyróżnienie 
Konkurs Recytatorski
"Wiersze spod choinki" 
miejski Przemysław Płatek
III miejsce 
p. M. Niedzielska-Jurczak
Szymon Zygmunt
Wyróżnienie 
p. J. Sajdak
Gabriela Nowak 
Wyróżnienie 
p. M. Rodzeń
Konkurs Plastyczny
"Jesienne inspiracje" 
miejski Amelia Stapińska
Wyróżnienie 
p. M. Rodzeń
Konkurs plastyczny „W kraju Baj – Baju" miejski Amelia Stapińska
Laureatka 
Agata Majchrowicz
Laireatka 
Ogólnopolski konkurs plastyczny "Animals"
"Uwolnij psie marzenia"
miejski Julia Sypień
II miejsce 
p. L. Jankiewicz-Sompel
Izabela Brońska
III miejsce 
Alicja Kosak
Wyróżnienie 
Milena Godek
Wyróżnienie 
Julia Pelczar
Wyróżnienie 
p. M. Wach
Gabriela Filipek
Wyróżnienie 
Natalia Tęczar
Wyróżnienie 
p. A. Bałaban
Milena Kania
Wyróżnienie 
p. M. Rodzeń
Anna Boczar
Wyróżnienie 
p. E. Juszczyk
Ogólnopolski konkurs plastyczny "Animals"
"Uwolnij psie marzenia"
miejski Julia Symień
II miejsce 
p. L. Jankiewicz-Sompel
Izabela Brońska
III miejsce 
Alicja Kosak
Wyróżnienie 
Milena Godek
Wyróżnienie 
 Klasy IV-VI
 Nazwa konkursu  Etap  Uczeń
Miejsce
 Opiekun
Konkursy przedmiotowe
IX edycja Konkursu
"Poszukiwacze Zaginionych Baterii
rok szkolny 2012/2013
miejski Natalia Lipińska
Nagroda 
p. K. Rygiel-Hałucha
Amelia Kozioł
Nagroda 
Jakub Krysik
Nagroda 
Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna
"Olimpus"
sesja jesienna 
ogólnopolski
klasy IV 
Amelia Gruszka
V miejsce 
p. T. Menet
ogólnopolski
klasy V 
Hubert Kujawski
XIV miejsce 
p. J. Lawera
Wojciech Kaliciński
II miejsce 
p. T. Menet
Michał Jamka
X miejsce 
Wiktor Skwara
XIII miejsce 
p. A. Oczoś
Kamila Czepiel
XIII miejsce 
ogólnopolski
klasy VI 
Katarzyna Karamon
XIV miejsce 
p. J. Lawera
Ogólnopolski Konkursu
na „Najlepszy projekt o tematyce globalnej 2013"
„Czy nie przesadzamy z ilością
potrzebnych nam ubrań?",
ogólnopolski Prolekt szkolny
Laureat 
p. M. Pelczar
p. K. Rygiel-Hałucha
p. R. Nowak-Kogut 
Konkurs z Języka Polskiego
KO Rzeszów 
uczniowie zakwalifikowani
do etapu wojewódzkiego
Jagoda Barszczewska p. A. Brymerska
Katarzyna Karamon
Aleksandra Dragan p. A. Krupa
Konkurs z Języka Angielskiego
KO Rzeszów 
Kacper Madejka p. R. Nowak-Kogut
Patryk Paczosa p. S. Staroń
Konkurs z Przyrody
KO Rzeszów 
szkolny
uczniowie zakwalifikowani
do etapu rejonowego 
Aleksandra Niemiec p. M. Soboń
Konkurs z Języka Polskiego
KO Rzeszów 
Jagoda Barszczewska p. A. Brymerska
Sabina Czechowicz
Katarzyna Karamon
Aleksandra Dragan p. A. Krupa
Konkurs ekologiczno - przyrodniczy
podczas - XL Młodzieżowego Złazu po Ziemi Krośnieńskiej
miejski Miłosz Bargieł p. M. Soboń
Dominika Kłak
Kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł ogólnopolski Julia Głuszek
Laureatka 
p. A. Kmon
p. A. Antoniuk
p. M. Wyżykowska
Konkurs krajoznawczo - turystyczny
podczas XLIII Ogólnopolski Dukielski Zlot Turystów
miejski Karolina Piotrowicz
I miejsce 
p. M. Soboń
Milena Pięta
I miejsce 
Konkurs ekologiczno - przyrodniczy
podczas XLIII Ogólnopolski Dukielski Zlot Turystów
Julia Folcik
I miejsce 
Jakub Penar
III miejsce 
 Konkursy muzyczne
VIII Międzyszkolny Konkurs Kolęd
"Hej kolęda, kolęda" 
miejski   Miłosz Pańczuk
I miejsce
p. J. Pająk-Cieśla
Zespół "Śmieszne nutki"
II miejsce
X Międzyszkolny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej miejski Zespół
"Śmieszne nutki"
II miejsce
w kategorii "Zespół"
p. J. Pająk-Cieśla
Zespół
"Czternastka"
wyróżnienie
w kategorii "Zespół"
Konkursy plastyczny
Konkurs Plastyczny
"Inni, a jednak tacy sami" 
wojewódzki Wiktoria Czech
Wyróżnienie 
p. M. Zych
Barbara Gonet
Wyróżnienie 
Konkurs Plastyczny
"Moje góry" 
ogólnopolski Wystawa prac:
Wiktorii Czech,
Natalii Hajduk,
Kingi Głowackiej,
Gabrieli Deptuch,
Patrycji Sieniawskiej,
Aleksandra Lenarta 
Konkurs Plastyczny
„Na choince,
czyli postacie literackie jako zabawki choinkowe". 
miejski Jagoda Szajna
I miejsce 
Antoni Polański
II miejsce 
Rafał Kielar
Wyróżnienie 
Kamila Czepiel 
Wyróżnienie 
Milena Pięta
Wyróżnienie 
Amelia Trybus
Wyróżnienie 
III edycja Dnia Edukacji Architektonicznej
"Dom moich marzeń"
wojewódzki Aleksandra Rozpara
Wyróżnienie 
Zuzanna Rymarz
Wyróżnienie 
Maja Urbanek
Wyróżnienie 
Maja Folcik
Wyróżnienie 
Kryspin Kubit
Wyróżnienie 
Konkursy literackie, czytelnicze, recytatorskie
Ogólnopolski Konkurs E-Teatrów ogólnopolski III miejsce
eliminacje wojewódzkie 
p. A. Antoniuk
Dziecięcy Konkurs Recytatorski
"Bez piątej klepki"
miejski Aleksandra Świerczek
III miejsce 
p. A. Krupa
Konkurs literacko - historyczno - geograficzny
"Spotkanie w...(w polskim mieście)"
miejski Barbara Kukla
I miejsce 
p. A. Brymerska
Jagoda Józefczyk
I miejsce 
p. A. Antoniuk
Maja Wiewióra
Wyróżnienie 
Amelia gruszka
Wyróżnienie
P. A. Krupa
Ogólnopolski projekt Narodowe czytanie.
Aleksander Fredro - Mistrz Pięknego Czytania Fredry
miejski Kamila Surowiec
III miejsce
p. A. Antoniuk
 Inne
IX edycja Konkursu "Poszukiwacze zaginionych baterii" miejski Amelia Kozioł
Nagroda 
p. M. Urbańska
p. K. Rygiel-Hałucha 
Jakub Krysik
Nagroda 
Natalia Lipińska 
Nagroda 
Przewiń na górę