NO SCRIPT

Sukcesy 2013/14 - II semestr

Sukces cieszy
"We wszystkich przedsięwzięciach sukces zaczyna się w naszym umyśle."


Jose Silva
 

   

 Klasy 0-III
Nazwa konkursu Etap Uczeń
Miejsce
Opiekun
Konkurs plastyczny "To co w życiu ważne"
na ilustrację do książki Roksany Jędzrzejewskiej -
Wróbel "Królewna"
miejski Klasa IIIb
Nagroda 
p. M. Rodzeń
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Wiosna radosna" miejski O. Kieraś
Nagroda 
p. M. Urbańska
O. Zając
Wyróżnienie 
Międzyszkolny Konkursie  
"Wiosna wierszem malowana"
miejski Anna Boczar
Nagroda publiczności
 kat. Recytacja
p. E. Juszczyk
Julia Wojdyła
III miejsce
kat. Rysunek 
p. L. Jankiewicz-Sompel
X Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
Wierszy Marii Konopnickiej
miejski Szymon Zygmunt
III miejsce 
p. J. Sajdak
Przemysław Płatek
Wyróżnienie 
p. M. Niedzielska-Jurczak
Konkurs recytatorsko-plastyczny
"Wiosna wierszem malowana"
miejski Anna Bączar
Nagroda publiczności
p. E. Juszczyk
Julia Wojdyła
III miejsce 
p. L. Jankiewicz-Sompel
X Mini Olimpiada Matematyczna
dla Uczniów Klas III
miejski Adam Głowacki
III miejsce 
p. M. Rodzeń
Adam Przyprawa
Wyróżnienie 
Międzyszkolny konkurs plastyczny
„Narysuj świat przez okno Oknoplast".
miejski Szymin Józefczyk
II miejsce 
p. J. Sajdak
Natalia Duda
II miejsce 
Damian Ukleja
III miejsce 
Michał Bukowski
Wyróżnienie 
Natalia Zipper
 Wyróżnienie
Milena Miezin
Wyróżnienie 
Wiktoria Rząsa
Wyróżnienie 
Patrycja Kmiot
Wyróżnienie 
Emilia Drozd
Wyróżnienie 
Mateusz Kobiałka
III miejsce 
p. M. Niedzielska-Jurczak
Julia Frankowicz
Wyróżnienie  
Tymon Kubacki
Wyróżnienie  
Marika Pikuła
Wyróżnienie  
Katarzyna Uliasz
Wyróżnienie  
p. M. Urbańska
Natalia Czekańska
Wyróżnienie 
p. E. Dereniowska
Erika Czekańska
Wyróżnienie 
"Jestem uważnym obserwatorem przyrody "-
konkurs przyrodniczy dla klas III
miejski Patryk Michalak
III miejsce 
p. M. Rodzeń
Konkurs plastyczny ,,Wiosenny bukiet" miejski Anna Boczar
III miejsce 
p. E. Juszczyk
Tymoteusz Zahuta
III miejsce 
p. L. Jankiewicz-Sompel
Natalia Dąbkiewicz
Wyróżnienie 
p. M. Wach
Milena Godek p. L. Jankiewicz-Sompel
Alicja Kosak
Julia Sypień
Konkurs plastyczny na najpiękniejszą kartkę świąteczną,
zorganizowanym dla zuchów Hufca Krosno
miejski Natalia Dąbkiewicz
I Miejsce 
p. M. Wach
Nina Menet 
II miejsce 
Karolina Deptuch
III miejsce 
Izabela Kokosza
Małgorzata Wójcik
Wyróżnienie 
Konkurs plastyczny na najpiękniejszą pisankę,
zorganizowanym dla zuchów Hufca Krosno
miejski Aleksandra Skutnicka
Zuzanna Skutnicka
I miejsce 
Karolina Deptuch
Natalia Dąbkowicz
II miejsce 
Kamil Maziarz
Nina Menet
Małgorzata Wójcik
III miejsce 
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Muzyczne fantazje" 
miejski Daria Łosiak
I miejsce 
p. M. Rodzeń
Agata Majchrowicz
II miejsce 
Zuzanna Steliga
III miejsce 
P. D. Łasowska
Milena Misiewicz
Wyróżnienie 
Paulina Sucheta 
Wyróżnienie 
Gabriela Kumor
Wyróżnienie 
p. A. Bałaban
Bruno Jakubowski
Wyróżnienie 
p. L. Jankiwicz-Sompel
Hubert Barć
Wyróżnienie 
p. M. Rodzeń
 Klasy IV-VI
 Nazwa konkursu  Etap  Uczeń
Miejsce
 Opiekun
Konkursy przedmiotowe
VII Krośnieński Konkurs Matematyczny miejski Katarzyna Karamon
Wyróżnienie 
p. J. Lawera
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny
Olimpus - sesja wiosenna
ogólnopolski Hubert Kujawski
Laureat 
Wojciech Kaliciński
Laureat 
p. T. Menet
Konkurs ekologiczno-przyrodniczy
XXXVIII Górski Rajd "Powitanie Wiosny"
miejski Szymon Urbanik
III Miejsce
p. M. Soboń
Konkurs z Języka Polskiego
KO Rzeszów 
wojewódzki Sabina Czechowicz
laureatka 
p. A. Brymerska
Katarzyna Karamon
Finalistka 
Aleksandra Dragan
Finaliska 
p. A. Krupa
VIII Międzyszkolny Konkurs
Piosenki i Poezji Obcojęzycznej 
"POLIGLOTA"
rejon Oliwia Nykiel
Wyróżnienie 
Konkursy plastyczny
Przegląd Twórczości Artystycznej
Krośnieńskich Szkół -
w zakresie twórczości plastycznej
miejski SP 14
I miejsce 
p. M. Zych
IX Konkurs Plastyczny
Palma, pisanka,, wieniec...  
miejski Patrycja Żywiec
Nagroda
kategoria Palma 
p. M. Zych
Wiktoria Czech
Nagroda
kategoria Pisanka 
IV Wojewódzki Konkurs Plastyczny
"Rysowane wierszyki"
wojewódzki Mateusz Wojnar
Nagroda 
Konkursy literackie, czytelnicze, recytatorskie
Kampania społeczna
"Cała Polska Czyta Dzieciom"
ogólnopolski Szkoła Podstawowa nr 14
dyplom uznania za aktywny udział
p. M. Kokosza
Konkurs pięknego czytania
"Legendy krośnieńskie? - czytałem - wiem".
miejski Wiktoria Barszczewsska
III miejsce 
p. A. Brymerska
Maja Prajsnar
Wyróżnienie 
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
"Retro wierszowanie w przebraniem"
miejski Miłosz Pańczuk
II miejsce 
p. A. Antoniuk
Jagoda Brzezińska
Wyróżnienie 
Mały Finał
Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzna Polszczyzna
wojewódzki Sabina Czechowicz
Wyróżnienie 
p. A. Brymerska
Konkurs recytatorski "Tropem poezji współczesnej" powiatowy Wiktoria Hawrot
Wyróżnienie 
p. A. Brymerska
A. Świerczek
Wyróżnienie 
K. Brzezińska
Wyróżnienie 
p. A. Krupa
Konkurs literacki "Zaczarowane baśnie" miejski Michał Jamka
Wyróżnienie 
p. A. Brymerska
Konkurs czytelniczy "Czytam, bo lubię, wiosna" KPB miejski Szymin Kulczyk
I miejsce 
p. A. Krupa
Kamila Surowiec
III miejsce 
p. A. Antoniuk
Zuzanna Żywiec 
Wyróżnienie 
 Muzyczne
Powiatowy Festiwal
Piosenki Angielskiej
powiat Amelia Zipper
Emilia Drozd
III miejsce
Duety kl. I-III 
p. M. Pelczar
Michał Gorajski
II Miejsce
Solisci 
Jagoda Barszewska
Maja Prajsnar
I miejsce
Duety kl. IV-VI 
Share

Piosenka "Nasza Szkoła"

skrzaty

Blog ŚWIETLICOWY ZAKĄTEK

Kronika Klas I-III

Kronikarz

Kliknij skrzata

 

UNESCO

unesco logo

blog

Galeria prac plastycznych

arte1

Gazetka "Puk! Puk! Czternastka"

Facebook

images

O szkole

O szkole

Licznik odwiedzin

Jesteś osobą, która odwiedziła naszą stronę.

W tej chwili

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Dane teleadresowe

© 2014 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Krośnie
ul. Wojska Polskiego 45

38-400 Krosno
Początek strony