Sukcesy 2014/15

Wpisane przez: Nauczyciele MZSzOI
Odsłony: 4738
Sukces cieszy
"We wszystkich przedsięwzięciach sukces zaczyna się w naszym umyśle."


Jose Silva
 

   

 Klasy 0-III
Nazwa konkursu Etap Uczeń
Miejsce
Opiekun
Konkurs plastyczny "Świat za 100 lat" miejski Antoni Krawiec
Olga Zając
II miejsce
p. M. Urbańska
Emilia Fruga
Wyróżnienie
Amelia Wojnarowska
Wyróżnienie
p. M. Sawicka-Jodłowska
XI Mini Olimpiada Matematyczna
uczniów klas III
miejski Maja Pilecka p. J. Filar
Kacper Kaczorowski p. D. Łasowska
Konkurs Języka Angielskiego “Easy English” miejski Maja Pilecka p. M. Wojtyczek
XI Mini Olimpiada Matematyczna uczniów klas III miejski Maja Pilecka
Wyróżnienie
p. J. Filar
Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej miejski Amelia Zipper
Emilia Drozd

I miejsce - duety

p. M. Pelczar
Konkurs Recytatorski "Wirtuoz Recytacji Wierszy Izabelli Klebańskiej" miejski Maja Łukawska
Wyróżnienie
p. J. Filar
Międzyszkolny Konkurs Słowa "Pięknie Mówię" miejski Izabela Kokosza
III Nagroda
p. J. Sajdak
Szymon Zygmunt
Wyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Poeci - dzieciom" edycja V "Ilustracja do wierszy Wandy Chotomskiej" miejski Maria Urba
II miejsce
p. J. Cwynar
Julia Ławik
II miejsce
p. A. Żywiec
Oliwia Kieraś
II miejsce
Magdalena Krajewska
Wyróżnienie
p. B. Zaława
Maja Pilecka
I miejsce
p. J. Cwynar
X Konkurs Plastyczny
"Wielkanocne Tradycje Pogranicza"
miejski Milena Miezin
Wyróżnienie
kat. Pisanka
p. J. Sajdak
Karolina Wacek
Wyróżnienie
kat. Pisanka
p. M. Rodzeń
Konkurs Recytatorski
"Wielkanocne rymowanki"
miejski Karolina Wacek
III miejsce
p. M. Rodzeń
Konkurs Plastyczny
"Świat za 100 lat"
miejski Zuzanna Gęborys
I miejsce
p. E. Dereniowska
Izabela Kokosza
III miejsce
p. J. Sajdak
 XI Konkurs Tropem Poezji Współczesnej miejski  Przemysław Płatek
Wyróżnienie
 p. M. Niedzielska-Jurczak
Konkurs Recytatorskim
Wirtuoz Recytacji Wierszy Izabelli Klebańskiej
miejski Maja Łukawska
Wyróżnienie
p. J. Filar
 VI edycja Miejskiego Konkursu Przyrodniczego "Jestem uważnym obserwatorem przyrody"  miejski Maja Pilecka
I miejsce
 Jakub Piekarski-Guzek
Wyróżnienie
 p. D. Łasowska
Międzyszkolny Konkurs Interdyscyplinarny
"Jestem z Krosna"
miejski

Julia Kobiałka
II miejsce
kategoria Piosenka

p. J. Filar
Bartłomiej Klamut
III miejsce
kategoria Wiedza
 Zuchowy konkurs na najładniejszą kartkę świąteczną zorganizowany dla zuchów Hufca Krosno    miejski  Natalia Dąbkowicz  Izabela Kokosza   phm. M. Wach
     
Julia Albrycht
Aleksandra Skutnicka
 Oliwia Jamroga  Małgorzata Wójcik
 Zuchowy konkurs na najładniejszą pisankę zorganizowany dla zuchów Hufca Krosno    Natalia Dąbkowicz
 Małgorzata Wójcik
Nina Menet
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Zimowe pejzaże"
miejski Karolina Więcek
III miejsce
p. M. Rodzeń
Mateusz Niziołek
II miejsce
p. M. Urbańska
Julia Pelczar
III miejsce
p. M. Wach
Konkurs Pięknego Czytania
"Czytam, bo lubię - jesień"
miejski Martyna Rychtyk
I miejsce
p. J. Filar
Bartłomiej Klamut
Wyróżnienie
Konkurs Plastyczny
"Moje miasto - to warto zobaczyć"
miejski Maja Łukowska
Laureatka
p. J. Filar
Aleks Szczepaniak
Laureat
p. A. Frankowicz
Zuchowy konkurs na najładniejszą kartkę świąteczna zorganizowany dla Zuchów Hufca Krosno  miejski  Natalia Dąbkiewicz
Karolina Deptuch
I miejsce
 p. M. Wach
Izabela Kokosza
II miejsce
Małgorzata Wójcik
III miejsce
Zuchowy konkurs na najładniejszą ozdobę choinkową zorganizowany dla Zuchów Hufca Krosno Nina Menet
Karolina Deptuch
I miejsce
Julia Albrycht
Małgorzata Wójcik
II miejsce
Kamil Maziarz
III miejsce
Zuchowy konkurs na najładniejszy stroik świąteczny zorganizowany dla Zuchów Hufca Krosno Natalia Dąbkowicz
I miejsce
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
"Tajemnice głębin Bałtyku"
ogólnopolski Przemysław Płatek
Wyróżnienie
p. A. Żywiec
Konkurs plastyczny "Zimowe impresje o św. Mikołaju,
Świętach Bożego Narodzenia i zimie"
miejski Nikola Kochanowicz
Wyróżnienie
p. J. Filar
Dominik Urbański
Wyróżnienie
p. D. Łasowska
Julia Gosztyła
Wyróżnienie
p. M. Wach
Międzyszkolny Konkurs recytatorski - My się mówić nie boimy -
"Czarodziejska magia słów"
miejski Jagoda Markowicz,
Karolina Gronicka,
Damian Ukleja,
Karol Carrella
II miejsce
p. J. Sajdak
Miłosz Bogdanowski
II miejsce
p. M. Rodzeń
Adam Krochmal
Wyróżnienie
p. A. Bałaban
Aleksandra Bargieł
Wyróżnienie
Konkurs Recytatorski
"Wiersze spod choinki"
miejski Karolina Wacek
Wyróżnienie
p. M. Rodzeń
Konkurs recytatorski
"Wiersze z humorem Wandy Chotomskiej"
miejski Przemysław Płatek
Wyróżnienie
p. M. Niedzielska-Jurczak
Mirosław Gębala
I miejsce
p. M. Urbańska
Emilia Misiewicz
Wyróżnienie
Milena Białas
III miejsce
p. M. Niedzielska-Jurczak
Szymon Zygmunt
Wyróżnienie
p. J. Sajdak
 Klasy IV-VI
 Nazwa konkursu  Etap  Uczeń
Miejsce
 Opiekun
Konkursy przedmiotowe
VIII Krośnieński Konkurs Matematyczny   miejski   Patryk Michalski
III miejsce
 p. J. Lawera
 
 Hubert Kujawski
Wyróżnienie
Konkurs z Języka Polskiego
KO Rzeszów
wojewódzki
 
Jagoda Barszczewska
Laureatka
 p. A. Brymerska
 
 Karolina Jakieła
Finalistka
Konkurs z Matematyki
KO Rzeszów
wojewódzki Wojciech Kaliciński
Laureat
p. T. Menet
Krośnieńskie Dyktando  miejski Michał Jamka
Laureat
p. A. Brymerska
Konkurs ekologiczno-przyrodniczy
XII RAJD ZIMOWY
 miejski     Wiktor Ostrowski
I miejsce
 p. M. Soboń
      
 Bartłomiej Krówka
II miejsce
Konkurs turystyczna-krajoznawczy
XII RAJD ZIMOWY
Wiktor Ostrowski
I miejsce 
Bartłomiej Krówka
II miejsce 
Konkurs ekologiczno-przyrodniczy
XXXIX Rajd Górski 'Powitanie Wiosny'
miejski
  
 Wiktor Ostrowski
I miejsce
 Bartłomiej Krówka
II miejsce
Konkurs turystyczna-krajoznawczy
XXXIX Rajd Górski 'Powitanie Wiosny'
 Wiktor Ostrowski
I miejsce
X Edycja Konkusu "Poszukiwacze Zaginionych Baterii" za rok szkolny 2013/14 miejski Bartosz Urbański
Natalia Lipińska
Aleksandra Wacławska
p. K. Rygiel-Hałucha
Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna
"Olimpus"
ogólnopolski Wojciech Kaliciński
Laureat
p. T. Menet
Adam Przyprawa
Laureat
p. J. Lawera
Patryk Michalski
Laureat
Alicja Kosak
Laureatka
Konkurs z Języka Polskiego - KO Rzeszów rejonowy Jagoda Barszczewska
zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego
p. A. Brymerska
Karolina Jakieła
zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego
Konkurs z Matematyki- KO Rzeszów Wojciech Kaliciński
zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego
p. T. Menet
Konkursu na szkolny projekt edukacyjny z zakresu zagadnień
edukacji globalnej „Od edukacji globalnej do odpowiedzialności za Świat"
ogólnopolski "Historia zielonego listka,
czyli skąd trafiła do nas herbata?"
III miejsce
p. K. Rygiel-Hałucha
Konkurs z Matematyki -
KO Rzeszów
rejonowy Wojciech Kaliciński
zakwalifikowana do etapu
wojewódzkiego
p. T. Menet
II Konkurs Turystyczno-Krajoznawczy
XLI Młodzieżowy Złaz po ziemi Krośnieńskiej
miejski Wiktor Ostrowski
I miejsce
p. M. Soboń
I Konkurs Przyrodniczy
XLI Młodzieżowy Złaz po Ziemi Krośnieńskiej
miejski Wiktor Ostrowski
IV miejsce
Bartłomiej Krówka
II miejsce
I Konkurs Krajoznawczo-Turystyczny
XLIV Ogólnopolski Dukielski
Zlot Turystów
miejski Szymon Urbanik
I miejsce
Michał Jamka
II miejsce
II Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczy
XLIV Ogólnopolski Dukielski
Zlot Turystów
miejski Szymon Urbaniak
II miejsce
Michał Jamka
III miejsce
Konkurs z Matematyki
KO Rzeszów
szkolny Wojciech Kaliciński
zakwalifikowany do etapu rejonowego
p. T. Menet
Konkurs z Języka Polskiego
KO Rzeszów
szkolny

Jagoda Barszczewska
zakwalifikowana
do etapu rejonowego
p. A. Brymerska
Karolina Jakieła
zakwalifikowana
do etapu rejonowego
Kamila Surowiec
zakwalifikowana
do etapu rejonowego
p. A. Antoniuk
Gabriela Markiewicz
zakwalifikowana
do etapu rejonowego
Karolina Brzezińska
zakwalifikowana
do etapu rejonowego
p. A. Krupa
 Konkursy muzyczne
Międzynarodowy Konkurs Piosenki
"Piosenki naszych Ojczyzn w Unii Europejskiej"
międzynarodowy Maja Prajsnar
III miejsce
p. D. Dudek 
Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej powiatowy Jagoda Barszczewska
Maja Prajsnar

I miejsce - duety

Jagoda Barszczewska
I miejsce - solisci
 IX Międzyszkolny Konkurs
Kolęd "Hej kolęda, kolęda"
miejski Zespół Aniołki
Wyróżnienie
Michał Gorajewski
I miejsce
p. J. Sajdak
Zespół M&M
III miejsce
p. D. Dudek
Konkurs Droga do gwiazd - Mikołajkowy Festiwal Piosenki rejonowy Maja Prajsnar
Grand Prix
p. D. Dudek
Konkursy plastyczny
II Międzynarodowy Konkurs Plastyczny pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego i Lubelskiego Kuratora Oświaty Architektura Lublina i okolic „Pejzaże mistyczne". międzynarodowy Anna Boczar
Nagroda
  p. M. Zych
Konkurs plastyczny "Wiosenne witraże" miejski Izabela Bukowska
III miejsce
Barbara Gonet
Wyróżnienie
Maja Prajsnar
Wyróżnienie
Joanna Majewska
Wyróżnienie
Paweł Lenik
Wyróżnienie
 "Mój wymarzony dom" IV edycja Dnia Edukacji Architektonicznej zorganizowany dla IV klas szkół podstawowych z Rzeszowa, Krosna, Łańcuta, Przemyśla i Królika Polskiego.  wojewódzki Jakub Telinga
Nagroda główna
Natalia Łuczyńska
Nagroda główna
Patrycja Zborowska
Wyróżnienie
Anna Kumiega
Wyróżnienie
Alicja Kosak
Wyróżnienie
Julia Tomoń
Wyróżnienie
Konkurs Plastyczny
"Moje miasto - to warto zobaczyć"
miejski Dominika Kłak
Laureatka
"Zielnik beskidzki" ogólnopolski Maja Folcik,
Zuzanna Żywiec,
Anna Boczar
kwalifikacje do wystawy
Konkurs plastyczny "Zimowe impresje o św. Mikołaju,
Świętach Bożego Narodzenia i zimie"
miejski Natalia Tęczar
Wyróżnienie
Bartosz Urbański
Wyróżnienie
IX Edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastyczne-Literackiego
"Inni, a jednak tacy sami"
wojewódzki Anna Boczer
Wyróżnienie
Konkursy literackie, czytelnicze, recytatorskie
Konkurs literacki "Przyłapani na czytaniu" miejski Milena Godek
I miejsce
p. A. Brymerska
Weronika Karamon
II miejsce
 XI Konkurs Tropem Poezji Współczesnej  miejski Wiktoria Hawrot
Nagroda
 p. A. Brymerska
Weronika Karamon
Wyróżnienie
Przegląd konkursowy RCKP
Wesołe scenariusze (mała forma sceniczna)dla szkół podstawowych i gimnazjów
"Mikołajki z satyrą"
międzyszkolny Wiktor Ostrowski
magroda główna
p. A. Antoniuk
Wiktoria Kopacz
Wyróżnienie
p. A. Krupa
Międzyszkolny Konkurs recytatorski - My się mówić nie boimy -
"Czarodziejska magia słów"
miejski Dominik Czelny
III miejsce
p. A. Brymerska
Paulina Sypień
Kinga Szelc
II miejsce
p. A. Szepelak
Konkurs głośnego czytania powieści Henryka Sienkiewicza pt. "W pustyni i w puszczy" miejski Kamila Surowiec
I miejsce
p. A. Antoniuk
Szymon Iluczyk
Wyróżnienie
p. A. Krupa
XI Międzyszkolny Konkurs Pieśni
i Poezji Patriotycznej
miejski Wiktoria Hawrot
III miejsce
p. A. Brymerska
Amelia Stapińska
Wyróżnienie
p. A. Krupa
Konkurs Literacki
"Jeszcze nie zginęła"
miejski Oliwia Wajda
Wyróżnienie
p. A. Brymerska
 Inne
       
Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny
"Szlakiem obiektów wpisanych na listę UNESCO w Polsce"
finał polski Zuzanna Dróżdż
II miejsce
 p. K. Rygiel-Hałucha
Konrad Prorok
III miejsce
IV Edycja Konkursu Fotograficznego
"Przyroda i krajobraz Karpackich Parków Krajobrazowych"
miejski  Julia Pękalska
II miejsce

 

Przewiń na górę