Sukcesy uczniów 2015/2016

Wpisane przez: Nauczyciele MZSzOI
Odsłony: 2720

sukces   "We wszystkich przedsięwzięciach sukces

    zaczyna się w naszym umyśle."


                                                                              Jose Silva

   

 

Sukcesy uczniów 2015/2016

Klasy I – III
Nazwa Konkursu Etap Uczeń/ Miejsce Opiekun
XI edycja konkursu "Poszukiwacze Zaginionych Baterii" za rok szkolny 2014/2015 miejski

Oliwia Adamska- laureatka

w kat. "Najlepszy poszukiwacz zużytych baterii"

Małgorzata Rodzeń
"XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych w szachach- dziewczęta klasy I-II" ogólnopolski

Katarzyna Uliasz

III m ce

Marian Lorens
"Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin /Shinkyokushin Dzieci i Młodzieży" ogólnopolski

Oliwia Kieraś

II m ce

kat.Kata

-
"Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin /Shinkyokushin Dzieci i Młodzieży" ogólnopolski

Oliwia Kieraś

III m ce

kat.Kumite

-
Eliminacje Makroregionalne Małopolska - Podkarpacie m/wojewódzki

Katarzyna Uliasz

I m ce

Marian Lorens

"Czytam, bo lubię jesień"

KBP

miejski

Przemysław Płatek

II m ce

Mira Niedzielska - Jurczak

Katarzyna Uliasz

Wyróżnienie

Magdalena Urbańska
Konkurs recytatorski „Ksiądz Jan Twardowski dzieciom” miejski

Weronika Surowiec

I miejsce

Małgorzata Rodzeń

Amelia Wojnarowska

III miejsce

Szymon Prejsnar

wyróżnienie

Małgorzata

Sawicka-Jodłowska

Gabriela Biały

wyróżnienie

Elżbieta Juszczyk

Finał Podkarpackiej Ligii Dzieci i Młodzieży Karate Shinkyokushin- Mielec-

wojewódzki

Oliwia Kieraś

I m ce

kat.Kata

 

Oliwia Kieraś

II m ce

kat.Kumite

XIX Międzynarodowe Mikołajkowe Mistrzostwa Szachowe m/narodowe

Katarzyna Uliasz

IV m ce

Marian Lorens
VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Słońce, woda i przygoda"- ogólnopolski

Mateusz Niziołek

nagroda

Magdalena Urbańska
Konkurs plastyczny "Bombka dla Świętego Mikołaja miejski

Olga Zając

wyróżnienie

Magdalena Urbańska
Mistrzostwa Krosna w pływaniu z okazji Narodowego Święta Niepodległości miejski

Dominik Urbański

II mce w kat. II stylem grzbietowym

Jarzy Guzek

"Moja choinka"

miejski

Blanka Brońska

I mce

Justyna Krupa

"Ozdoba choinkowa"

międzyszkolny

Kornelia Dereng

I mce

Barbara Zaława
Laureaci zuchowego konkursu plastycznego na kartkę świąteczną, zorganizowanego przez Hufiec Krosno miejski

I m - Markiewicz Maja i Kokosza Izabela

II m - Czyżowska Milena i Jagiełło Julia

III m - Kukla Maria i Penar Nikola

Małgorzata Wach
Laureaci zuchowego konkursu na plastycznego na ozdobę choinkową, zorganizowanego przez Hufiec Krosno miejski

I m - Gębala Zuzanna

II m - Kuziorowicz Maja

IIIm - Markiewicz Maja

Małgorzata Wach
Laureaci zuchowego konkursu na kartkę wielkanocną miejski

I m - Czyżowska Milena, Gronicka Karolina, Kokosza Izabela

II m - Kukla Maria, Markiewicz Maja, Penar Nikola

III m - Cmok Maria, Czech Katarzyna, Kuziorowicz Maja

Małgorzata Wach
Laureaci zuchowego konkursu na najpiękniejszą pisankę miejski

I m - Kokosza Izabela, Markiewicz Maja

II m - Kuziorowicz Maja

III m - Gronicka Karolina

Małgorzata Wach

Miejski konkurs plastyczny Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej "Basia i inni.."

miejski

Miłosz Arkuszewski

II m ce

L. Jankiewicz - Sompel

Patryk Raś

Radek Hasiak

Wyróżnienie

Małgorzata Rodzeń

XI konkurs plastyczny "Wielkanocne tradycje pogranicza- palma pisanka, wieniec, ozdoba świąteczna"

miejski

Emilia Misiewicz

- I m ce  kat.palma

Magdalena Urbańska

Karolina Gronicka

I m ce  kat.palma

Jolanta Sajdak

Natalia Piekarska

III m ce

kat. ozdoba świąteczna

Małgorzata Rodzeń
Konkurs recytatorski „U babci jest słodko…” miejski

Oliwia Adamska

wyróżnienie

Karolina Wacek

wyróżnienie

Małgorzata Rodzeń

Amelia Wojnarowska

wyróżnienie

Małgorzata

Sawicka-Jodłowska

Konkurs recytatorski "Wielkanocne rymowanki”

miejski

Antonina Dmytryszyn

wyróżnienie

Justyna Krupa
Konkurs plastyczny „Zimowe pejzaże” miejski

Emilia Drozd

II miejsce

Wiktor Rząsa

wyróżnienie

Jolanta Sajdak

Dominika Masłyk

II miejsce

Arleta Bałaban

Oliwia Wajda

I miejsce

Anna Michalska-Zając

III miejsce

Małgorzata

Sawicka-Jodłowska

Konkurs plastyczny na najpiękniejszą kartkę świąteczną, zorganizowanym dla zuchów Hufca Krosno miejski

I m ce

Karolina Gronicka

Kokosza Izabela

Milena Czyżowska

II m ce

Maria Kukla

Nikola Penar

Maja Markiewicz

III m ce

Maja Kuziorowicz

Maria Cmok

Katarzyna Czech

Małgorzata  Wach

Konkurs plastyczny na najpiękniejszą pisankę, zorganizowanym dla zuchów Hufca Krosno miejski

I m ce

Izabela Kokosza

Maja Markiewicz

II m ce

Maja Kuziorowicz

III m ce

Karolina Gronicka

Małgorzata  Wach

III Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Architektura Lublina i okolic "Pejzaże mistyczne" międzynarodowy

Agnieszka Nowak

wyróżnienie

L. Jankiewicz - Sompel
XII Mini Olimpiada Matematyczna dla uczniów klas III

I etap szkolny

/kwalifikacje do etapu miejskiego

Markowicz Jagoda Jolanta Sajdak
Skutnicka Zuzanna Agnieszka Frankowicz
Uliasz Katarzyna Magdalena Urbańska
Zipper Amelia Jolanta Sajdak
Międzyszkolny Konkurs Interdyscyplinarny "Jestem z Krosna" miejski II m ce drużyna
Michał Bukowski Jolanta Sajdak
Aleks Szczepanik Agnieszka Frankowicz
Katarzyna Uliasz Magdalena Urbańska
III Międzyszkolny Konkurs ,,Wiosenny bukiet" miejski I miejsce - Gęborys Zuzanna Ewa Dereniowska
II miejsce - Kukla Maria Małgorzata Wach
wyróżnienie - Biały Gabriela Elżbieta Juszczyk
wyróżnienie - Czyżowska Milena Małgorzata Wach

I Międzyszkolny Konkurs Poezji Angielskiej

miejski

Dominika Masłyk

wyróżnienie

 

Marzena Pelczar

X Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej

powiatowy

I miejsce

Kat. duety

Amelia Zipper i Emilia Drozd

Marzena Pelczar

II miejsce

Kat. soliści

Aleks Szczepanik

Marzena Pelczar

XVIII edycja Strażackiego Konkursu Plastycznego "W trosce o nasze bezpieczeństwo"

powiatowy

Nagroda

Karolina Wacek

Emilia Cichoń

Małgorzata Rodzeń

Nagroda

Tymon Kubacki

Mirosława Niedzielska – Jurczak

Konkurs plastyczny pod hasłem "1050 lat mojej Ojczyzny"

rejonowy

I m ce

Kacper Czelny

Agnieszka Frankowicz

II m ce

Adrian Habrat

Ewa Dereniowska

Wyróżnienie

Kuba Pabisz

Jolanta Sajdak

Wyróżnienie

Marysia Urba

Elżbieta Juszczyk

Wyróżnienie

Laura Dróżdż

Jakub Nowak

Lucyna Jankiewicz –Sompel

IX Międzyszkolny Konkurs ortograficzny

miejski

I m ce

Katarzyna Uliasz

Magdalena Urbańska

Wyróżnienie

Milena Miezin

Jolanta Sajdak

Wyróżnienie

Jakub Marszałek

Agnieszka Frankowicz
"II Mistrzostwa Krosna w Szachach Klasycznych"

miejski

Katarzyna Uliasz

I m ce

Marian Lorenc

"Podkarpackiej Ligii Dzieci i Młodzieży Karate Shinkyokushin"-Kolbuszowa

miejski

Olga Zając

III m ce, kat. kumite

 

-

"XVIII Mistrzostwa Podkarpacia dzieci i Młodzieży"- Jasło

wojewódzki

Oliwia Kieraś

III m ce, kat. kumite

 

-

"XI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski wierszy Marii Konopnickiej"

miejski

Mikołaj Gębala

III m ce

Magdalena Urbańska

Wyróżnienie

Izabela Kokosza

Jolata Sajdak
"Międzyszkolny Konkurs Słowa Pięknie Mówię Edycja VIII-Wesołe recytacje, czyli wiersze z podziałem na role"

miejski

I Nagroda

Izabela Kokosza

Karolina Gronicka Milena Miezin

Jolanta Sajdak

Emilia Fruga, Fatima Hassan

wyróżnienie

Magdalena Urbańska

Agnieszka Nowak, Jakub Nowak

wyróżnienie

Lucyna Jankiewicz - Sompel

"Majowy Poranek"- konkurs plastyczny

miejski

Emilia Misiewicz,

Olga Zając

wyróżnienie

-

"VI Otwarty Turniej Szachowy- Wiśniowa 2016"

wojewódzki

Katarzyna Uliasz

II m ce

 

Marian Lorenc

"Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej"

powiatowe

Katarzyna Uliasz

I m ce

Marian Lorenc

"Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 w szachach"

ogólnopolski

Katarzyna Uliasz

XVI m ce

 

Marian Lorenc

Konkurs plastyczny "Krasnoludki w Krośnie" miejski

Nagroda

E. Czekańska, N. Kania,

M. Ladra, N. Kozubal,

A. Nowak, K. Michalski

Lucyna Jankiewicz – Sompel
"XII Mini Olimpiada Matematyczna uczniów klas III"- miejski

I m ce

Katarzyna Uliasz

Magdalena Urbańska
Klasy IV- VI
Konkursy przedmiotowe
Nazwa Konkursu Etap Uczeń/ Miejsce Opiekun
XI edycja konkursu "Poszukiwacze Zaginionych Baterii" za rok szkolny 2014/2015 miejski

Piotr Gorajski

 i Karol Gorajski- III m ce

w kat. "Najlepszy poszukiwacz zużytych baterii"

Katarzyna Rygiel – Hałucha
Konkurs turystyczno - krajoznawczy XLII Młodzieżowy Złaz po Ziemi Krośnieńskiej miejski

Wiktor Ostrowski

I m ce

Maria Soboń

Konkurs ekologiczno - przyrodniczy  XLII Młodzieżowy Złaz po Ziemi Krośnieńskiej

miejski

Wiktor Ostrowski

I m ce

Maria Soboń

Konkurs przedmiotowy

z matematyki -

 KO Rzeszów

szkolny

Laureat

Hubert Kujawski

Jolanta Lawera

Konkurs przedmiotowy

 z języka polskiego -

KO Rzeszów

szkolny

Laureat

Julia Pękalska

Alicja Szepelak

Laureat

Kamila Surowiec

Anna Antoniuk

Konkurs przedmiotowy

z języka angielskiego -

KO Rzeszów

szkolny

Laureat

Tymoteusz Wojtoń

Renata Nowak
V edycji konkursu fotograficznego „OBIEKTY HISTORYCZNO-KULTUROWE NA OBSZARZE KARPACKICH PARKÓW KRAJOBRAZOWYCH”. wojewódzki

Katarzyna Kasprzyk

Julia Pękalska

wyróżnienia

Katarzyna Rygiel – Hałucha

Konkurs turystyczno - krajoznawczy

XII Rajd Andrzejkowy

miejski

Wiktor Ostrowski

I m ce

Maria Soboń

Kamila Surowiec

II m ce

Konkurs ekologiczno - przyrodniczy 

XII Rajd Andrzejkowy

 

Wiktor Ostrowski

I m ce

Maria Soboń
XV Jasielski Konkurs Matematyczny im. H. Steinhausa powiatowy IV miejsce Hubert Kujawski VI b Jolanta Lawera
Konkurs przedmiotowy z matematyki KO Rzeszów rejonowy Laureat Hubert Kujawski VI b Jolanta Lawera

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny OLIMPUS

sesja jesienna

ogólnopolski laureatka Patrycja Zborowska V a Jolanta Lawera

Konkurs przedmiotowy

z języka angielskiego -

KO Rzeszów

rejonowy

Tymoteusz Wojtoń

Kwalifikacje do et. wojewódzkiego

Renata Nowak

Konkurs przedmiotowy

z matematyki -

 KO Rzeszów

wojewódzki

Laureat

Hubert Kujawski

Jolanta Lawera

Konkurs przedmiotowy

 z języka polskiego -

KO Rzeszów

wojewódzki

Finalistka

Kamila Surowiec

Anna Antoniuk

Konkurs przedmiotowy

z języka angielskiego -

KO Rzeszów

wojewódzki

Finalista

Tymoteusz Wojtoń

Renata Nowak

IX Krośnieński Konkurs Matematyczny

Laureaci I etapu konkursu:

Kacper Kaczorowski IV a

Marzena Czepiel
Maja Pilecka IV b Bartosz Ryś

Patryk Michalski V b

Adam Głowacki V b

Patrycja Zborowska V a

Adam Przyprawa V b

Hubert Kujawski VI b

Karolina Wójcik VI a

Apolonia Węgrzyn VI a

Dominik Ukleja VI a

Jolanta Lawera

IX Krośnieński Konkurs Matematyczny

powiatowy

I miejsce:

Patryk Michalski V b

III miejsce:

Adam Głowacki V b

Patrycja Zborowska V a

Adam Przyprawa V b

Jolanta Lawera

I m ce

Kacper Kaczorowski

Marzena Czepiel
Klasy IV- VI
Konkursy literackie, czytelnicze, recytatorskie
Nazwa Konkursu Etap

Uczeń

 Miejsce

Opiekun

Konkurs literacki "Przepis" na udane wakacje KBP

miejski

Franciszek Marosz

I m ce                           

Anna Brymerska

Julia Sypień

III m ce

XII Międzyszkolny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej SP8 miejski

Amelia Stapińska

Wyróżnienie

Kat. Recytacja

Anna Krupa
Konkurs „Wesołe scenariusze” powiatowy

Nagroda- Jagoda Brzezińska

Kategoria- mała forma sceniczna

Anna Antoniuk
Konkurs „Wesołe scenariusze” powiatowy

Wyróżnienie- Julia Sypień, Milena Godek, Piotr Penar

Kategoria- inscenizacja grupowa

Anna Brymerska

nagroda- Julia Sypień

Kategoria- osobowość sceniczna

"Kolęda płynie z wysokości" - X edycja

miejski

Klasy VIa i VIb

nagroda

Anna Rzegocka

Przegląd Konkursowy "Wesołe scenariusze"

powiatowy

J. Brzezińska

I mce

mała forma sceniczna

Anna Antoniuk

Julia Sypień

I nagroda - osobowość sceniczna

Anna Brymerska

M. Godek, P. Penar, J. Sypień

Wyróżnienie

Duża forma sceniczna

Anna Brymerska

Czytam, bo lubię wiosnę

miejski

Martyna Rychtyk

I m ce

Anna Antoniuk

Aleksandra Lasek

III m ce

Anna Krupa

Maja Pilecka

wyróżnienie

Bartłomiej Klamut

wyróżnienie

Anna Antoniuk

II Edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego  „My się mówić nie boimy”.

miejski

Paulina Sypień

III Nagroda

Anita Żywiec

Konkurs Literacki "Słowa jak kwiaty", czyli opowiadanie o przyjaźni

miejski

Milena Godek

II m ce

Anna Brymerska

Nina Czarnowska

III m ce

Anna Antoniuk

Mateusz Wojnar

wyróżnienie

Alicja Szepelak

Konkurs recytatorski "Przyjaciel na całe życie - książka"

miejski

Karol Sitarz

II m ce

Anna Brymerska

Julia Kobiałka

III m ce

Anna Antoniuk

Krośnieńskie Dyktando PWSZ

miejski

Kamila Surowiec

wyróżnienie

Anna Antoniuk

Bartłomiej Klamut

1. dziesiątka

I Międzyszkolny Konkurs Poezji Angielskiej

miejski

Wiktoria Kopacz

Wyróżnienie

Matylda Gronicka

Konkurs organizowany przez KBP "W pustyni i w puszczy" scenki teatralne

miejski

Wyróżnienie

Amelia Stapińska

Przyprawa Adam

Głowacki Adam

Gazda Aleksander

Bęben Filip

Anna Krupa

Wyróżnienie

Karolina Wójcik

Sandra Fejkiel

Apolonia Węgrzyn

Nikoleta Biś

Anna Antoniuk

 "Międzyszkolny Konkurs Słowa Pięknie Mówię Edycja VIII-Wesołe recytacje, czyli wiersze z podziałem na role"

  miejski

II Nagroda

Wiktoria Kopacz Amelia Stapińska    

 

III Nagroda 

Zuzanna Żywiec Jagoda Brzezińska Maja Folcik

 
Klasy IV- VI
Konkursy muzyczne
Nazwa Konkursu Etap

Uczeń

 Miejsce

Opiekun
XII Międzyszkolny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej SP8 miejski

Miłosz Pańczuk

I m ce

Kat. Soliści

Dawid Dudek

X Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej

powiatowy

III miejsce

Kat. Duety

Karolina Wójcik i Sandra Fejkiel

Renata Nowak

III miejsce

Miłosz Pańczuk

Kat. Soliści

Marzena Pelczar

Klasy IV- VI
Konkursy plastyczne
Nazwa Konkursu Etap Uczeń/ Miejsce Opiekun
"Na skrzydłach wyobraźni" lokalny

Karolina Hryceńko,

Zuzanna Pudełko

laureatki

Małgorzata Zych

"Magurskie wątki i zakątki" ogólnopolski

Małgorzata Wójcik

Nagroda specjalna

A. Boczar, N. Tęcza, A. Zawadka

Kwalifikacje do wystawy

"Bombka dla świętego Mikołaja" lokalny

Gabriela Filipek

II m ce

Laura Fruga

III mce

Zuzanna Steliga

Natalia Dąbkowicz

Wyróżnienie

XI konkurs plastyczny "Wielkanocne tradycje pogranicza- palma pisanka, wieniec, ozdoba świąteczna"

miejski

Karolina Madej

III m ce  kat. palma

Małgorzata Zych

Igor Makulski

II mce kat. pisanka

Wiktoria Wosiewicz

II m ce kat. ozdoba świąteczna

„Czarodziejskie ulice Krosna”

miejski

Ola Kalisz

nagroda

Małgorzata Zych

Pala Węgrzyn

Alicja Kuźnar

wyróżnienia

V edycja konkursu "Dom moich marzeń"

miejski

Wyróżnienia

Zuza Szteliga

Nina Menet

Julia Pelczar

Małgorzata Zych
XVIII edycja Strażackiego Konkursu Plastycznego "W trosce o nasze bezpieczeństwo" powiatowy

Nagroda

Jakub Piekarski - Guzek

Dominik Urbański

Katarzyna Janocha

Małgorzata Zych
Przewiń na górę