Sukcesy uczniów 2016/2017

Wpisane przez: p. Alicja Szepelak
Odsłony: 1964

sukces1"We wszystkich przedsięwzięciach sukces

  zaczyna się w naszym umyśle."


                                                                              Jose Silva

 

 

 

  Sukcesy 2016/2017

Klasy I – III
Nazwa Konkursu Etap Uczeń/ Miejsce Opiekun
Mikołajkowe zawody pływackie "Umiem pływać miejski

Jakub Kustroń

III m ce

-
Zawody pływackie o puchar klubu sportowego "Delfin" miejski

Radosław Marczak

III m ce

-
Turniej karate ogólnopolski

Zuzia Gęborys

III m ce

-
"Wiersze spod choinki" miejski

A. Jagiełło

wyróżnienie

Jolanta Sajdak
Konkurs pięknego czytania „Czytam, bo lubię – jesień” miejski Anna Skutnicka wyróżnienie M. Sawicka-Jodłowska

Hania Dudek

Julia Nowak

wyróżnienie

A. Bałaban
Konkurs plastyczny „Jesienne wędrówki bajkowych misiów” miejski

Jakub Nowak

wyróżnienie

L. Jankiewicz-Sompel

Wiktoria Bęben

wyróżnienie

Dorota Łasowska

Oliwia Ostrowska

wyróżnienie

M. Sawicka-Jodłowska
Ogólnopolski konkurs plastyczny „Kubuś Puchatek i inne misie” ogólnopolski

Sara Omachel

wyróżnienie

Anita Żywiec
Konkurs plastyczny „Ozdoba choinkowa” miejski

Pola Jaworska

II miejsce

Małgorzata

Sawicka-Jodłowska

Konkurs plastyczny na kartkę świąteczną, zorganizowany dla zuchów Hufca Krosno miejski

Czyżowska Milena i Gębala Zuzanna

I miejsce

Małgorzata Wach
Jagiełło Julia, Kukla Maria, Łobaza Julia II miejsce

Kuziorowicz Maja

III miejsce

Konkurs plastyczny na ozdobę świąteczną, zorganizowany dla zuchów Hufca Krosno miejski

Czyżowska Milena i Łobaza Julia

I miejsce

Małgorzata Wach

Gębala Zuzanna i Kuziorowicz Maja

II miejsce

Czech Katarzyna

III miejsce

Zima jak z bajki - konkurs plastyczny KBP

  miejski

Natalia Piekarska - Guzek

wyróżnienie

Małgorzata Rodzeń

Zuza Gęborys

wyróżnienie

Ewa Dereniowska

Laura Dróżdż

wyróżnienie

L. Jankiewicz – Sompel
XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni” powiatowy Radosław Hasiak – III b laureat Małgorzata Rodzeń

Międzyszkolny Konkurs Integracyjny

„My się mówić nie boimy”

Edycja III

Piękne wiersze z dawnych lat

miejski

Antoni Dmytryszyn

I m ce

Agnieszka Frankowicz

Jakub Nowak

II mce

Paulina Karalus

Amelia Śnigórska

Aleksandra Jagiełło

wyróżnienie

Jolanta Sajdak
II Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Angielskiej  międzyszkolny

Maria Sabik kl III d

wyróżnienie

 Marzena  Pelczar
IV Międzyszkolny Konkurs dla uczniów I-III "Wiosenny bukiet"- miejski

Szymon Dudek

wyróżnienie

Magdalena Urbańska
Konkurs plastyczny na kartkę wielkanocną, zorganizowany dla zuchów Hufca Krosno miejski

Czyżowska Milena

I m ce

Kuziorowicz Maja

II m ce

Kukla Maria

III m ce

Małgorzata Wach
Konkurs plastyczny na najpiękniejszą pisankę, zorganizowany dla zuchów Hufca Krosno miejski

Łobaza Julia

 i Markiewicz Maja

I m ce

Gębala Zuzanna

i Kuziorowicz Maja

II m ce

Małgorzata Wach

I etap XIII Olimpiady Matematycznej

miejski Oliwia Adamska i Karolina Wacek z III B – kwalifikacje do II etapu Małgorzata Rodzeń

Kacper Michalski z III C

kwalifikacje do II etapu

Lucyna Jankiewicz -Sompel

Anna Skutnicka z III F -

kwalifikacje do II etapu

Małgorzata Jodłowska
Międzyszkolny Konkurs Słowa "Pięknie Mówię" miejski

Julia Kołodziejczyk

I nagroda

Małgorzata Rodzeń

Maksymilian Zduń

III nagroda

Oliwia Adamska

Karolina Wacek

wyróżnienie

       
Klasy IV- VI
Konkursy przedmiotowe
Nazwa Konkursu Etap Uczeń/ Miejsce Opiekun
Wielki Test Języka Angielskiego miejski

Igor Makulski

Wynik "ŚWIETNY"

Matylda Gronicka

Konkurs przedmiotowy

 z języka polskiego -

KO Rzeszów

szkolny

Patryk Michalski-

Zakwalifikowany do etapu rejonowego

Anna Krupa

Konkurs przedmiotowy

 z matematyki -

KO Rzeszów

szkolny

Patryk Michalski-

Zakwalifikowany do etapu rejonowego

Jolanta Lawera

Konkurs przedmiotowy

 z języka angielskiego -

KO Rzeszów

szkolny

Patryk Michalski-

Zakwalifikowany do etapu rejonowego

Agnieszka Szopa

Franciszek Marosz-

Zakwalifikowany do etapu rejonowego

Matylda Gronicka

Adam Szymański-

Zakwalifikowany do etapu rejonowego

Matylda Gronicka
Konkurs geograficzno-historyczny „Moja wymarzona wycieczka po Polsce” org. KBP miejski

 I miejsce-

 Maksymilian Rymar

 Joanna Pająk- Cieśla

II miejsce-

Maja Korzeniowska

Katarzyna Rygiel-Hałucha

wyróżnienie-

Krzysztof Cieśla

Joanna Pająk- Cieśla
XII edycja konkursu „Poszukiwacze Zaginionych Baterii” za rok szkolny 2015/16 miejski S P z OI nr 14 w Krośnie –V m.

Katarzyna Rygiel-Hałucha,

Magdalena Urbańska

Wyróżnienia w kategorii: „Najlepszy poszukiwacz”

Jakub Rączka

Maja Pilecka

Oliwia Adamska

Konkurs przedmiotowy

 z języka angielskiego -

KO Rzeszów

rejonowy

Franciszek Marosz-

Zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego

Matylda Gronicka

Adam Szymański-

Zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego

Matylda Gronicka
XVI Jasielski Konkurs Matematyczny im. H. Steinhausa rejonowy

Adam Głowacki

II m ce

Jolanta Lawera

Patrycja Zborowska

IV m ce

Adam Przyprawa

wyróżnienie

X Krośnieński Konkurs Matematyczny (laureaci)

Szkolny

Kamil Wolny – IV b

Teresa Menet

Katarzyna Uliasz IV d

Jakub Marszałek IV b
Maja Pilecka V b Marzena Czepiel
Kacper Kaczorowski V a Teresa Menet
Jakub Piekarski-Guzek Vb Marzena Czepiel
Maciej Faber V c Teresa Menet
    Patrycja Zborowska  VI a Jolanta Lawera
Patrick Bajorski VI d Marzena Czepiel
Adam Głowacki VI b

Jolanta Lawera

Patryk Michalski VI b
Alicja Kosak VI c

Konkurs przedmiotowy

 z języka angielskiego -

KO Rzeszów

wojewódzki

Franciszek Marosz-

LAUREAT

Matylda Gronicka

Adam Szymański-

LAUREAT

Matylda Gronicka 
Konkurs Ortograficzny PWSZ w Krośnie Wielki finał

Franciszek Marosz

wyróżnienie

Anna Krupa
Konkurs "Visit Krosno"- primaaprilisowe zmagania turystyczne dla uczniów klas IV - VI krośnieńskich szkół podstawowych miejski

Patrycja Zborowska

Igor Makulski

Natalia Lenik

Alicja Kuźnar

Franciszek Marosz

III miejsce

Katarzyna Rygiel- Hałucha
X Krośnieński Konkurs Matematyczny  rejonowy

I miejsce Adam Głowacki VI b

II miejsce Katarzyna Uliasz kl IV d

  Jolanta Lawera

 

Teresa Menet

       
Klasy IV- VI
Konkursy plastyczne
Nazwa Konkursu Etap Uczeń/ Miejsce Opiekun
VI edycja - Konkurs fotograficzny „KRAJOBRAZY KARPACKICH PARKÓW KRAJOBRAZOWYCH” wojewódzki

Anna Boczar

- I miejsce

K. Rygiel -Hałucha

Igor Makulski

 - wyróżnienie

"Drugie życie drzewa" ogólnopolski Patrycja Zborowska, Hubert Barć, Aleksandra Kalisz - kwalifikacje do wystawy Małgorzata Zych

Konkurs Podkarpackiej Izby Architektów RP „Dom Moich Marzeń”

wojewódzki

Szkoła

nagroda specjalna

Małgorzata Zych

Marceli Folcik

Nagroda główna

Oskar Trzaskoś,

Wiktoria Węgrzynowska Mateusz Niziołek

wyróżnienia

XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni” powiatowy Oliwia Jamroga – Vc laureat Małgorzata Zych

Palmy, pisanki, baranki… -wielkanocny konkurs plastyczny organizowany przez Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

miejski

Izabela Gajewska -

Kat. ozdoba świąteczna

I mce

Małgorzata Zych

Anna Boczar

Kat. ozdoba świąteczna

wyróżnienie

"Moje wielkie marzenie" - konkurs plastyczny KBP

miejski

Jakub Szajna

II m ce

Małgorzata Zych

Mateusz Niziołek

wyróżnienie

IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego i Lubelskiego Kuratora Oświaty Architektura Lublina i okolic „Pejzaże mistyczne” międzynarodowy

Anna Boczar

nagroda

Małgorzata Zych
       
Klasy IV- VI
Konkursy literackie, czytelnicze, recytatorskie
Nazwa Konkursu Etap Uczeń/ Miejsce Opiekun
XIII Międzyszkolny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej - kat. recytacja rejonowy

Amelia Stapińska

wyróżnienie

Anna Krupa 

II Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Angielskiej

miejski

Anna Boczar

wyróżnienie

Matylda Gronicka

Międzyszkolny Konkurs Integracyjny

 

„My się mówić nie

 

boimy”

 

Edycja III

 

Piękne wiersze z

 

dawnych lat

miejski

Michael Nassisi

II Nagroda

Anna Krupa
Karol Carrella, Michał Bukowski, Jakub Pabisz wyróżnienie Małgorzata Lorenc
II Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Angielskiej miejski

Anna Boczar

wyróżnienie

Matylda Gronicka

 

 
Portret słowami malowany - konkurs literacki miejski

Nina Czarnowska

III m ce

Anna Antoniuk

Alicja Kuźnar

wyróżnienie

Anna Krupa

I Krośnieński Konkurs Recytatorski

rejonowy

Anna Boczar

wyróżnienie

Anna Antoniuk

Amelia Stapińska

wyróżnienie

Anna Krupa

Wiktoria Kopacz

wyróżnienie

Milena Miezin

Nominacja do finału

Alicja Szepelak

Przemysław Płatek

Nominacja do finału

       
Klasy IV- VI
Konkursy muzyczne
Nazwa Konkursu Etap Uczeń/ Miejsce Opiekun
XIII Międzyszkolny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej- kat. zespół rejonowy

M&M

III m ce

Dawid Dudek
XI Międzyszkolny Konkurs Kolęd "Hej kolęda, kolęda" miejski Zespół "Gwiazdki Czternastki" Dawid Dudek
       
Przewiń na górę