NO SCRIPT

Wspomnienia z Balu Wszystkich Świętych

"Wszyscy święci balują w niebie,

złoty sypie się kurz".

"Wspomnienia z Balu Wszystkich Świętych."

7 listopada 2017 r. po raz pierwszy odbył się w naszej szkole "Bal Wszystkich Świętych".

Jak każdy bal - rozpoczął się polonezem.

polonez

Tuż przed godziną 16.00 pojawili się pierwsi goście. Była to święta rodzina. Na balu pojawili się również inni święci: Mikołaj, Florian, Jadwiga, Franciszek, Anioły, Biskupi i wiele innych postaci. Wyjątkowymi gośćmi na balu były przedszkolaki.

Wspaniałą zabawę poprowadził wodzirej - Anioł. Były quizy, konkursy i tańce integracyjne. Dzieci i dorośli chętnie tańczyli przy znanych przebojach dziecięcej  muzyki. Wszyscy wspólnie zaśpiewali znaną piosenkę "Taki duży, taki mały może świętym być."

bal 23

Podczas balu odbył się konkurs na najciekawszy strój świętego. Jury po namyśle podjęło trudną decyzję i wyróżniło równorzędnie kilkoro dzieci. Laureaci  otrzymali dyplomy, nagrody, a najmłodsi uczestnicy drobne upominki. Wybrano również króla i królową balu.

nagrody

Wszyscy bawili się "jak w niebie", Podziękowaniem za wspólną zabawę były otrzymane cukierki od Anioła.

Do zobaczenia za rok.

Organizatorzy  A. Rzegocka, E. Juszczyk

Partner szkoły

nowy styl 1

Piosenka "Nasza Szkoła"

skrzaty

Kronika Klas I-III

Kronikarz

Kliknij skrzata

Blog ŚWIETLICOWY ZAKĄTEK

unesco logo

blog

Galeria prac plastycznych

arte1

Gazetka "Puk! Puk! Czternastka"

Jesteś osobą, która odwiedziła naszą stronę.

W tej chwili

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Dane teleadresowe

© 2014 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Krośnie

38-400 Krosno