Wspomnienia z Balu Wszystkich Świętych

Wpisane przez: p. A. Rzegocka, p. E. Juszczyk
Odsłony: 322

                                                                     "Wszyscy święci balują w niebie,

złoty sypie się kurz".

"Wspomnienia z Balu Wszystkich Świętych."

7 listopada 2017 r. po raz pierwszy odbył się w naszej szkole "Bal Wszystkich Świętych".

Jak każdy bal - rozpoczął się polonezem.

polonez

Tuż przed godziną 16.00 pojawili się pierwsi goście. Była to święta rodzina. Na balu pojawili się również inni święci: Mikołaj, Florian, Jadwiga, Franciszek, Anioły, Biskupi i wiele innych postaci. Wyjątkowymi gośćmi na balu były przedszkolaki.

Wspaniałą zabawę poprowadził wodzirej - Anioł. Były quizy, konkursy i tańce integracyjne. Dzieci i dorośli chętnie tańczyli przy znanych przebojach dziecięcej  muzyki. Wszyscy wspólnie zaśpiewali znaną piosenkę "Taki duży, taki mały może świętym być." 

 bal 23

Podczas balu odbył się konkurs na najciekawszy strój świętego. Jury po namyśle podjęło trudną decyzję i wyróżniło równorzędnie kilkoro dzieci. Laureaci  otrzymali dyplomy, nagrody, a najmłodsi uczestnicy drobne upominki. Wybrano również króla i królową balu.

nagrody

Wszyscy bawili się "jak w niebie", Podziękowaniem za wspólną zabawę były otrzymane cukierki od Anioła.

Do zobaczenia za rok.                                                                      

Organizatorzy  A. Rzegocka, E. Juszczyk

foto

Przewiń na górę