Konkurs recytatorski „WIERSZE O OJCZYŹNIE”.

Wpisane przez: p. L. Jankiewicz - Sompel
Odsłony: 371

aW dniu 13 listopada 2017 r. , w naszej szkole, w pięknie udekorowanej sali numer  215, został przeprowadzony konkurs recytatorski „WIERSZE O OJCZYŹNIE”. Do konkursu zostali zaproszeni uczniowie klas III, którzy recytowali wiersze sławiące piękno naszego kraju, przypominające o Święcie Niepodległości. Uczniowie zaprezentowali swoje wiersze mówiąc je  z przejęciem, zaangażowaniem,  choć nie bez tremy związanej z występem. Ich piękna recytacja nagradzana była żywymi oklaskami publiczności. Oprawę muzyczną stanowiły melodyjne pieśni żołnierskie.

Jury w składzie:. A. Szepelak, M. Kokosza, A. Miezin, spośród wszystkich uczestników konkursu wyłoniło zwycięzców:

I miejsce: A. Dmytryszyn  III d

II miejsce: A. Przybyła III c, Z. Gębala IIIe

III miejsce: M. Bajger IIIc, M. Biel IIIc

Wyróżnienie: J. Jezierska III a, Sz. Krówka III b

Wszyscy uczestnicy konkursu pięknie przedstawili przygotowane recytacje. Gratulujemy uczestnictwa w zmaganiach.

Organizatorkami konkursu były: L. Jankiewicz-Sompel, J. Pelczar

foto

Przewiń na górę