NO SCRIPT

Konkurs recytatorski „WIERSZE O OJCZYŹNIE”.

aW dniu 13 listopada 2017 r. , w naszej szkole, w pięknie udekorowanej sali numer  215, został przeprowadzony konkurs recytatorski „WIERSZE O OJCZYŹNIE”. Do konkursu zostali zaproszeni uczniowie klas III, którzy recytowali wiersze sławiące piękno naszego kraju, przypominające o Święcie Niepodległości. Uczniowie zaprezentowali swoje wiersze mówiąc je  z przejęciem, zaangażowaniem,  choć nie bez tremy związanej z występem. Ich piękna recytacja nagradzana była żywymi oklaskami publiczności. Oprawę muzyczną stanowiły melodyjne pieśni żołnierskie.

Jury w składzie:. A. Szepelak, M. Kokosza, A. Miezin, spośród wszystkich uczestników konkursu wyłoniło zwycięzców:

I miejsce: A. Dmytryszyn  III d

II miejsce: A. Przybyła III c, Z. Gębala IIIe

III miejsce: M. Bajger IIIc, M. Biel IIIc

Wyróżnienie: J. Jezierska III a, Sz. Krówka III b

Wszyscy uczestnicy konkursu pięknie przedstawili przygotowane recytacje. Gratulujemy uczestnictwa w zmaganiach.

Organizatorkami konkursu były: L. Jankiewicz-Sompel, J. Pelczar

Partner szkoły

nowy styl 1

Piosenka "Nasza Szkoła"

skrzaty

Kronika Klas I-III

Kronikarz

Kliknij skrzata

Blog ŚWIETLICOWY ZAKĄTEK

unesco logo

blog

Galeria prac plastycznych

arte1

Gazetka "Puk! Puk! Czternastka"

Jesteś osobą, która odwiedziła naszą stronę.

W tej chwili

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Dane teleadresowe

© 2014 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Krośnie

38-400 Krosno