Z życia szkoły

Na prośbę  Wicemarszałka Województwa Podkarpackiego Piotra Pilcha, przekazujemy informację dotyczącą Programu wspierania młodzieży uzdolnionej

„Nie zagubić talentu” otwórz

 

 

 

Ważne informacje

Szanowni Rodzice Witam Państwa serdecznie.

Znaleźliśmy się w bardzo trudnym okresie. Mając na uwadze olbrzymie zagrożenie jakie niesie za sobą wirus SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID-19 kieruję do Państwa apel, by zwrócić szczególną uwagę, na pozostanie w domu uczniów, Państwa dzieci i pod żadnym pozorem nie opuszczanie przez nich domów. Oczywiście możliwe jest sporadyczne wyjście z domu, ale pod opieką Państwa z zachowaniem warunków szczególnej ostrożności. Niedopuszczalne jest gromadzenie się ich w czasie wolnym na obiektach sportowych, skateparku, czy w otwartych przestrzeniach bez zachowania zasad bezpieczeństwa. 

My, jako nauczyciele zrobimy wszystko, by zapewnić ciągłość nauczania w kształceniu on-line oraz dostosować dobór narzędzi przy tej formie kształcenia uwzględniając aktualne zalecenia medyczne odnośnie czasu korzystania z urządzeń (komputer, telewizor, telefon) i ich dostępności w domu, wiek i etap rozwoju uczniów, a także sytuację rodzinną uczniów. 

Od 25.03 do 10.04 rozporządzenie MEN wprowadziło ‘zdalne nauczanie’, w związku z tym; 

Dyrektor musi  ustalić z nauczycielami tygodniowy zakres materiału dla poszczególnych klas, uwzględniając m.in.: równomierne obciążenie ucznia zajęciami w danym dniu, zróżnicowanie tych zajęć czy możliwości psychofizyczne ucznia

Więcej informacji w artykule pt: Informacje dla rodziców i uczniów (Aktualności)

Nabór do Ośrodka Szkolenia Piłkarskiego

Wpisane przez: p. R. Guzik
Odsłony: 3169
      Dyrekcja MZSzOI Gimnazjum z OI nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Krośnie
wraz z Podkarpackim Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej i Urzędem Miasta Krosna
ogłasza nabór do
Ośrodka Szkolenia Piłkarskiego

dla uczniów urodzonych w roku 1998
.
Szczegóły w ulotce!!!


Test sprawnościowy dla kandydatów do klasy I
Pobierz plik w formacie PDF {jdownload pobierz/testy_sportowe/test_sprawnosciowy_dla_kandydatow_do_klasy_1.pdf}Test sprawnościowy dla kandydatów do klasy I{/jdownload}


Międzynarodowy test kultury fizycznej
Pobierz plik w formacie PDF {jdownload pobierz/testy_sportowe/miedzynarodowy_test_kultury_fizycznej.pdf}Międzynarodowy test kultury fizycznej{/jdownload}


Punktacja do międzynarodowego testu kultury fizycznej
Pobierz plik w formacie PDF {jdownload pobierz/testy_sportowe/punktacja_dla_miedzynarodowego_testu_sprawnosci_fizycznej.pdf}Punktacja do międzynarodowego testu kultury fizycznej{/jdownload}
Przewiń na górę