Z życia szkoły

Na prośbę  Wicemarszałka Województwa Podkarpackiego Piotra Pilcha, przekazujemy informację dotyczącą Programu wspierania młodzieży uzdolnionej

„Nie zagubić talentu” otwórz

 

 

 

Ważne informacje

Szanowni Rodzice Witam Państwa serdecznie.

Znaleźliśmy się w bardzo trudnym okresie. Mając na uwadze olbrzymie zagrożenie jakie niesie za sobą wirus SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID-19 kieruję do Państwa apel, by zwrócić szczególną uwagę, na pozostanie w domu uczniów, Państwa dzieci i pod żadnym pozorem nie opuszczanie przez nich domów. Oczywiście możliwe jest sporadyczne wyjście z domu, ale pod opieką Państwa z zachowaniem warunków szczególnej ostrożności. Niedopuszczalne jest gromadzenie się ich w czasie wolnym na obiektach sportowych, skateparku, czy w otwartych przestrzeniach bez zachowania zasad bezpieczeństwa. 

My, jako nauczyciele zrobimy wszystko, by zapewnić ciągłość nauczania w kształceniu on-line oraz dostosować dobór narzędzi przy tej formie kształcenia uwzględniając aktualne zalecenia medyczne odnośnie czasu korzystania z urządzeń (komputer, telewizor, telefon) i ich dostępności w domu, wiek i etap rozwoju uczniów, a także sytuację rodzinną uczniów. 

Od 25.03 do 10.04 rozporządzenie MEN wprowadziło ‘zdalne nauczanie’, w związku z tym; 

Dyrektor musi  ustalić z nauczycielami tygodniowy zakres materiału dla poszczególnych klas, uwzględniając m.in.: równomierne obciążenie ucznia zajęciami w danym dniu, zróżnicowanie tych zajęć czy możliwości psychofizyczne ucznia

Więcej informacji w artykule pt: Informacje dla rodziców i uczniów (Aktualności)

Sukcesy sportowe 2010/11 - II semestr

Wpisane przez: p. Alicja Szepelak
Odsłony: 3894

"Powtórzyć sukces jest jeszcze trudniej niż odnieść go po raz pierwszy."

Margot Fonteyn
 Konkursy i zawody sportowe
 Nazwa konkursu
Etap
Uczeń
Miejsce
Opiekun
 Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Gimnastyka – klasyfikacja drużynowa chłopców
 wojewódzki Drużyna
IV miejsce
 p. J. Guzek
 Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Gimnastyka – skok rozkroczny przez kozła
 Miłosz Węklar
I miejsce
 Dominik Budziak
II miejsce
 Nikodem Skrzęta
III miejsce
 Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Dzieci
w Pływaniu
 okręgowy  Aleksander Gorzynik
I miejsce
100m st. klasycznym
 p. J. Guzek
p. W. Borek
 Julia Rygiel
III miejsce
100m st. klasycznym
 Jakub Bęben
III miejsce
100m st. klasycznym
 Aleksander Gorzynik
I miejsce
50m st. klasycznym
 Wiktoria Czech
III miejsce
50m st. klasycznym
 Wiktoria Czech
II miejsce
100m st. dowolnym
 Wiktoria Czech
II miejsce
50m st. dowolnym
 Wiktoria Czech
II miejsce
100m st. zmiennym
Aleksander Gorzynik
III miejsce
100m st. zmiennym
 Mistrzostwa
Klubu MKP BOBRY Dębica
 okręgowy Weronika Wrona
II miejsce
p. R. Guzik
p. W. Borek
Weronika Wrona
II miejsce
 Weronika Wrona
III miejsce
Przewiń na górę