Sukcesy sportowe 2011/12 - I semestr

Wpisane przez: p. Alicja Szepelak
Odsłony: 3470
Podium
"Powtórzyć sukces jest jeszcze trudniej niż odnieść go po raz pierwszy."


Margot Fonteyn
 Konkursy i zawody sportowe
 Nazwa konkursu
Etap
Uczeń
Miejsce
Opiekun
Międzywojewódzkie Zawody Strzeleckie
VI Memoriał im. Bogusława Dziury
Gimnazjada
międzywojewódzki
       
Drużyna chłopców
I miejsce
 p. A. Bykowski
 Drużyna dziewcząt
III miejsce
 Wiktor Jaworski
III miejsce
 Weronika Bykowska
III miejsce
Zofia Przyprawa
IV miejsce
 Międzywojewódzkie Zawody Strzeleckie
VI Memoriał im. Bogusława Dziury
Zawody Klubowe  
Drużynowo
UMKS Nafta Krosno
II miejsce
 Weronika Bykowska
II miejsce
 Zofia Przyprawa
IV miejsce
 XII edycja Powiatowych Zawodów Strzeleckich
dla młodzieży gimnazjalnej z okazji Barbórki
o Puchar Starosty Powiatu Krośnieńskiego 
 powiatowe    Drużynowo
UMKS Nafta Krosno
II miejsce
Weronika Bykowska
II miejsce
 XII edycja Powiatowych Zawodów Strzeleckich
o Puchar Starosty Powiatu Krośnieńskiego
I Puchar Prezydenta Miasta Krosna 
Drużyna dziewcząt
III miejsce 
 Drużyna chłopców
V miejsce
 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Professional Dance” – Skawina  ogólnopolski  Anna Jurczak
Miłosz Węklar
II miejsce
12-13 lat klasa C ST
 p. A. Orszulak
 Ogólnopolski Mikołajkowy
Turniej Tańca Towarzyskiego
Gasiek 2011
ogólnopolski  Anna Jurczak,
Miłosz Węklar
III miejsce
12-13 lat klasa C ST
  p. A. Orszulak
 XXVIII Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych Przemyśl 2011  ogólnopolski  Formacja Latynoamerykańska „Gracja”
II miejsce
 VIII Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar rektora Akademii Górniczo -Hutniczej  Miłosz Węklar
Anna Jurczak
II miejsce
12-13 lat klasa C standard
 VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Mszana Dolna  Anna Jurczak
III mce 12-13 lat
klasa C LA
 Otwarte Mistrzostwa Rzeszowa
w Judo
 miejski  Michał Jamka
III miejsce
kat. wagowa do 29 kg
 -
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiejatletyce powiat Aleksandra Fornal
I miejsce
rzut piłką palantową
p. A. Jurczak
 Weronika Wrona
II miejsce
rzut piłką palantową
 Sylwia Polnar
I miejsce
bieg na 60m
 Natalia Szuryn
III miejsce
bieg na 60m
 Wiktoria Serwatka
I miejsce
bieg na 600m
 Gabriela Krynicka
II miejsce
skok w dal
  Wiktoria Serwatka
I miejsce
bieg na 1000m
 Aleksandra Prajcnar
IV miejsce
bieg na 1000m
 Marek Gużkowski
II miejsce
bieg na 1000m
 p. A. Bykowski
 Wiktor Zawitkowski
III miejsce
bieg na 1000m
 Szymon Gużkowski
II miejsce
indywidualne biego przełajowe
 Erwin Zborowski
III miejsce
skok w dal
 Dominik Budziak
I miejsce
rzut połką palantową
 Międzynarodowy Turniej Judo
z okazji Narodowego Święta Niepodległości
 międzynarodowy Michał Jamka
III miejsce
kategoria 30 kg
 
 Otwarte Mistrzostwa
Województwa Lubelskiego w Judo
wojewódzki  Michał Jamka
I miejsce
kategoria 29 kg
 
       
Przewiń na górę