Z życia szkoły

Na prośbę  Wicemarszałka Województwa Podkarpackiego Piotra Pilcha, przekazujemy informację dotyczącą Programu wspierania młodzieży uzdolnionej

„Nie zagubić talentu” otwórz

 

 

 

Ważne informacje

Szanowni Rodzice Witam Państwa serdecznie.

Znaleźliśmy się w bardzo trudnym okresie. Mając na uwadze olbrzymie zagrożenie jakie niesie za sobą wirus SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID-19 kieruję do Państwa apel, by zwrócić szczególną uwagę, na pozostanie w domu uczniów, Państwa dzieci i pod żadnym pozorem nie opuszczanie przez nich domów. Oczywiście możliwe jest sporadyczne wyjście z domu, ale pod opieką Państwa z zachowaniem warunków szczególnej ostrożności. Niedopuszczalne jest gromadzenie się ich w czasie wolnym na obiektach sportowych, skateparku, czy w otwartych przestrzeniach bez zachowania zasad bezpieczeństwa. 

My, jako nauczyciele zrobimy wszystko, by zapewnić ciągłość nauczania w kształceniu on-line oraz dostosować dobór narzędzi przy tej formie kształcenia uwzględniając aktualne zalecenia medyczne odnośnie czasu korzystania z urządzeń (komputer, telewizor, telefon) i ich dostępności w domu, wiek i etap rozwoju uczniów, a także sytuację rodzinną uczniów. 

Od 25.03 do 10.04 rozporządzenie MEN wprowadziło ‘zdalne nauczanie’, w związku z tym; 

Dyrektor musi  ustalić z nauczycielami tygodniowy zakres materiału dla poszczególnych klas, uwzględniając m.in.: równomierne obciążenie ucznia zajęciami w danym dniu, zróżnicowanie tych zajęć czy możliwości psychofizyczne ucznia

Więcej informacji w artykule pt: Informacje dla rodziców i uczniów (Aktualności)

Sukcesy sportowe 2011/12 - II semestr

Wpisane przez: p. Alicja Szepelak
Odsłony: 3649
Podium
"Powtórzyć sukces jest jeszcze trudniej niż odnieść go po raz pierwszy."


Margot Fonteyn
 Konkursy i zawody sportowe
 Nazwa konkursu
Etap
Uczeń
Miejsce
Opiekun
Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
"Baw się razem z nami"
rejonowy Karolina Brzezińska,
Wiktoria Rabb,
Patrycja Lichoń,
Izabela Czelny,
Zuzanna Janowska,
Antoni Polański,
Dawid Głowacki,
Marcel Nykiel,
Szymon Krysik,
Kacper Twaróg
II miejsce
p. A. Jurczak
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Trójbój Lekkoatletyczny Dziewcząt i Chłopców
powiatowy Sandra Lomber,
Oliwia Nykiel,
Angelika Gondela,
Aleksandra Kędzierska,
Kinga Głowacka
II miejsce
p. A. Jurczak
Szymon Gużkowski,
Filip Dubis,
Jakub Urbaś,
Radosław Tęczar,
Dominik Nawrocki
II miejsce
Powiatowe Igrzyska Młodziezy Szkolnej
Piłka Nożna
powiatowe Drużyna
I miejsce
p. A. Bykowski
Zawody Wojewódzkie LOK
Karabin Pneumatyczny
wojewódzki Krystian Wojewoda
III miejsce
kat. junior młodszy
Joanna Twaróg
III miejsce
kat. juniorka młodsza
Joanna Filipowicz
III miejsce
kat. juniorka młodsza
Weronika Bykowska
II miejsce
kat. młodziczka
Turniej Piłkarski
Łukacijewska CUP 2012
Turniej eliminacyjny
kategoria chłopców
Drużyna
I miejsce
p. D. Jęczkowski
Zawody Strzeleckie
o Puchar Małopolski
wojewódzki Weronika Bykowska
I miejsce
p. A. Bykowski
XX Edycja Memoriału Strzeleckiego
im. Jana Barana
miejski Arkadiusz Mikosz
II miejsce
 Weronika Bykowska
IV miejsce
Drużyna
II miejsce
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
 w Gimnastyce
sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt
rejonowy Drużyna
I miejsce
p. R. Piekarska-Guzek
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
 w Gimnastyce
sztafetowe biegi przełajowe chłopców
Drużyna
III miejsce
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
 w Gimnastyce
skok rozkroczny przez kozła dziewcząt
wojewódzki


Anna Jurczak
III miejsce
p. A. Jurczak
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
 w Gimnastyce
skok rozkroczny przez kozła chłopców
Miłosz Węklar
III miejsce
p. J. Guzek

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
 w wieloboju gimnastyczbym
Drużyna
III miejsce
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Mini Siatkówce Chłopców
powiatowy

Drużyna
III miejsce
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Mini Siatkówce Dziewcząt
Drużyna
II miejsce
p. J. Heimroth
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Pływaniu Chłopców
dystans 6x25m
półfinał
wojewódzki

Drużyna
I miejsce
p. J. Guzek
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Pływaniu Dziewcząt
dystans 6x25m
Drużyna
I miejsce
p. W. Borek
XX Ogólnopolski
Turniej Tańca Towarzyskiego
ogólnopolski Anna Jurczak
Miłosz Węklar
p. A. Orszulak
III Zimowy Przegląd Taneczny miejski Sara Rodzeń
II miejsce
-
Przewiń na górę