Sukcesy sportowe 2008/09 - I semestr

Wpisane przez: Alicja Szepelak
Odsłony: 3328
 Konkursy i zawody sportowe
 Nazwa konkursu
Etap
Uczeń
Miejsce
Opiekun
 Zimowe Mistrzostwa Polski Młodzików 13 lat w pływaniu ogónopolski  Aleksander Tkaczyk
I miejsce
50 m st. dowolny
  p. R. Guzik
 Aleksander Tkaczyk
I miejsce
100 m st. dowolny
 Aleksander Tkaczyk
V miejsce
100 m st. zmienny
Liga młodzików i juniorów
Podkarpacia w pływaniu 
wojewódzki Aleksander Tkaczyk
I miejsce
100m stylem zmiennym 
 Aleksander Tkaczyk
I miejsce
100m stylem dowolny
 Mistrzostwa Polski Południowej
w Tańcu Towarzyskim
rejonowy Weronika Pawlik
Marcin Hawryluk
II miejsce Ce
w kat. Dzieci Młodsze 
 p. A. Orszulak
VI Krośnieński Festiwal
Sportu i Zdrowia 
 miejski  Drużyna
I miejsce
 p. A. Bykowski
Powiatowe Igrzyska
Młodzieży Szkolnej
w mini piłce ręcznej chłopców 
Drużyna
II miejsce
 Drużynowe Mistrzostwa Województw
w Pływaniu Młodzików
do 12 lat
międzywojewódzkie  Aleksander Tkaczyk
III miejsce
100 m st. dowolny
 p. R. Guzik
 Aleksander Tkaczyk
  V miejsce
50 m st. klasyczny
 Aleksander Tkaczyk
IV miejsce
50 m st. dowolny
 Aleksander Tkaczyk
II miejsce
100 m st. zmienny
 Zawody pływackie
z okazji Święta Niepodległości
międzywojewódzkie  Aleksander Tkaczyk
I miejsce
100 m st. zmienny
 Aleksander Tkaczyk
I miejsce
200 m st. zmienny
 Aleksander Tkaczyk
I miejsce
100 m st. klasyczny
 Aleksander Tkaczyk
I miejsce
100 m st. dowolny
XX Turniej Tańca Towarzyskiego
„Klasa Leliwa 2009” 
 ogólnopolski Anna Jurczak
Miłosz Węklar

I miejsce w stylu LA
kat. wiek 10 – 11 lat kl. D 
p. A. Orszulak 
Wojewódzkie Igrzyska
Młodzieży Szkolnej
biegi przełajowe klas V-VI 
wojewódzki
 
 Aleksander Tkaczyk
IV miejsce
foto_m.gif
 p. R. Piekarska-Guzek
 Powiatowe Igrzyska
Młodzieży Szkolnej
biegi przełajowe na 1000m
  powiat
Aleksander Tkaczyk
I miejsce
 p. A. Bykowski
 Małgorzata Sanocka
I miejsce
 p. R. Piekarska-Guzek
 Powiatowe Igrzyska
Młodzieży Szkolnej
skok w dal
Maura Dąbrowiecka
II miejsce
Mateusz Dudzik
II miejsce

 Powiatowe Igrzyska
Młodzieży Szkolnej
rzut piłeczką palantową
 Krzysztof Kobiałka
II miejsce
 p. A. Bykowski
Maria Kundzierewicz
II miejsce
 p. R. Piekarska-Guzek
 Powiatowe Igrzyska
Młodzieży Szkolnej
bieg na 1000m
 Maksymilian Szarota
III miejsce
 p. A. Bykowski 
Wojewódzkie Igrzyska
Młodzieży szkolnej
skok w dal
wojewódzki
 Maura Dąbrowiecka
VII miejsce
p. R. Piekarska-Guzek
 XII Wojewódzka Edycja
Turnieju Piłki Nożnej
o Puchar ICN POLFA Rzeszów S.A.
wojewódzki
Drużyna
II miejsce
p. A. Bykowski 
Przewiń na górę