Z życia szkoły

Na prośbę  Wicemarszałka Województwa Podkarpackiego Piotra Pilcha, przekazujemy informację dotyczącą Programu wspierania młodzieży uzdolnionej

„Nie zagubić talentu” otwórz

 

 

 

Ważne informacje

Szanowni Rodzice Witam Państwa serdecznie.

Znaleźliśmy się w bardzo trudnym okresie. Mając na uwadze olbrzymie zagrożenie jakie niesie za sobą wirus SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID-19 kieruję do Państwa apel, by zwrócić szczególną uwagę, na pozostanie w domu uczniów, Państwa dzieci i pod żadnym pozorem nie opuszczanie przez nich domów. Oczywiście możliwe jest sporadyczne wyjście z domu, ale pod opieką Państwa z zachowaniem warunków szczególnej ostrożności. Niedopuszczalne jest gromadzenie się ich w czasie wolnym na obiektach sportowych, skateparku, czy w otwartych przestrzeniach bez zachowania zasad bezpieczeństwa. 

My, jako nauczyciele zrobimy wszystko, by zapewnić ciągłość nauczania w kształceniu on-line oraz dostosować dobór narzędzi przy tej formie kształcenia uwzględniając aktualne zalecenia medyczne odnośnie czasu korzystania z urządzeń (komputer, telewizor, telefon) i ich dostępności w domu, wiek i etap rozwoju uczniów, a także sytuację rodzinną uczniów. 

Od 25.03 do 10.04 rozporządzenie MEN wprowadziło ‘zdalne nauczanie’, w związku z tym; 

Dyrektor musi  ustalić z nauczycielami tygodniowy zakres materiału dla poszczególnych klas, uwzględniając m.in.: równomierne obciążenie ucznia zajęciami w danym dniu, zróżnicowanie tych zajęć czy możliwości psychofizyczne ucznia

Więcej informacji w artykule pt: Informacje dla rodziców i uczniów (Aktualności)

Sukcesy sportowe 2008/09 - II semestr

Wpisane przez: Marzena Pelczar
Odsłony: 3395

 Nazwa konkursu  Etap  Uczeń
Miejsce
 Opiekun
 Mistrzostwa Polski Południowej
w Tańcu Towarzyskim
ogólnopolski Patryk Toropolski
I miejsce
 p. Andrzej Orszulak
 Sebastian Orszulak
III miejsce
 Powiatowe Igrzyska
Młodzieży Szkolnej
Trójbój Lekkoatletyczny Dziewcząt
 powiat  Drużyna
I miejsce
  p. Agnieszka Jurczak
 Powiatowe Igrzyska
Młodzieży Szkolnej
Trójbój Lekkoatletyczny Chłopców
 Drużyna
I miejsce
Powiatowe Igrzysta
Młodzieży Szkolnej
Konkurs "Baw się z nami"
powiat Drużyna
I miejsce
Wojewódzki Finał Igrzysk
Młodzieży Szkolnej
Tenis Stołowy
wojewódzki Drużyna dziewcząt
VII miejsce 
  p. Magdalena Wróbel
 Powiatowe Igrzysta
Młodzieży Szkolnej
Mini Piłka Siatkowa
 rejon Drużyna dziewcząt
III miejsce 
 Wojewódzki Finał
Igrzysk Młodzieży Szkolnej
Wielobój Gimnastyczny
 wojewódzki  Drużyna dziewcząt
XI miejsce
p. Agnieszka Jurczak
  Rejonowe Igrzyska
Młodzieży Szkolnej
Tenis Stołowy
  rejon  Drużyna chłopców
VII miejsce
p. Antoni Bykowski
 Drużyna dziewcząt
I miejsce
p. Magdalena Wróbel
 Powiatowe Igrzysta
Młodzieży Szkolnej
Mini Piłka Siatkowa
 powiatowe Drużyna dziewcząt
I miejsce
 Półfinały
Igrzysk Młodzieży Szkolnej
w Pływaniu
wojewódzki
 
 
 
 
 
 Drużyna chopców
I miejsce
p. Robert Guzik
p. Wojciech Borek
Drużyna dziewcząt
I miejsce
Paulina Łysikowska
styl klasyczny
I miejsce
Aleksandra Misygar
styl klasyczny
II miejsce
Anna Bińczycka
styl klasyczny
III miejsce 
Kamila Sznajder
styl dowolny
II miejsce
Sylwia Gradowicz
styl grzbietowy
II miejsce
Aleksandra Tkaczyk
styl dowolny
I miejsce
Michał Młodecki
styl dowolny
II miejsce
 Konrad Krukierek
styl dowolny
III miejsce
Patryk Lasek
styl motylkowy
II miejsce

 

Przewiń na górę