Sukcesy sportowe 2016/2017

Wpisane przez: Nauczyciele
Odsłony: 2245

podium2"Powtórzyć sukces jest jeszcze trudniej niż odnieść go po raz pierwszy."


Margot Fonteyn

 

 

 

 

  Sukcesy 2016/2017

Klasy IV- VI
Konkursy sportowe
Nazwa Konkursu Etap Uczeń/ Miejsce Opiekun

Szachy - drużyna

(K. Uliasz, O. Kłym,

N. Penar, A Szczepanik)

rejon III miejsce Renata Piekarska – Guzek
powiat II miejsce
Sztafetowe biegi przełajowe powiat

Sztafeta dziewczęta

III m ce

Agnieszka Jurczak

Sztafeta chłopcy

II m ce

IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "O Puchar Prezydenta Miasta Krosna" ogólnopolski

Cezary Kijowski

Natalia Potocka

VI m ce kat. 12 - 13 lat

Klasa "D" latin

Andrzej Orszulak

Cezary Kijowski

Natalia Potocka

III m ce kat. 12 - 13 lat

Klasa "D" standard

Cezary Kijowski

Natalia Potocka

III m ce kat. 12 - 13 lat

Klasa "Open" latin

Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne Powiat Bieg na 600 m – Alicja Kosak – III miejsce Agnieszka Jurczak
Rzut piłeczką palantową – Milena Czekańska – II miejsce Renata Piekarska – Guzek

Skok wzwyż – Adam Głowacki – II miejsce

Skok w dal – Aleksander Gazda – III miejsce

Antoni Bykowski
III Otwarty Turniej Szachowy o uścisk dłoni Prezydenta Miasta Krosna w kat. do lat 10 miejski Aleks Szczepanik - II miejsce -
Unihokej dziewcząt Powiat

III miejsce

Mitchella Nassisi

Maja Praisnar

Natalia Lenik

Wiktoria Kopacz

Anna Kumiega

Dominika Czelny

Gabriela Kumor

Milena Czekańska

Olga Baran
Piłka ręczna dziewcząt Powiat

III miejsce

Michella Nassisi

Maja Praisnar

Natalia Lenik

Wiktoria Kopacz

Ewa Potocka

Julia Wojdyła

Martyna Kumiega

Milena Czekańska

Olga Baran
Unihokej chłopców Powiat

II miejsce

Aleksander Gazda

Filip Bęben

Maciej Gorzknik

Bruno Jakubowski

Oskar Guzik

Adam Przyprawa

Filip Polak

Jakub Kozłowski

Michał Janusz

Antoni Bykowski
MKielecki Pływacki Mityng Świąteczny okręgowy

Ilona Stachowicz

2 miejsce 100 m styl zmienny

3 miejsce 100 m styl dowolny

3 zawodniczka rocznika 2005

        -

Kamil Stachowicz

3 miejsce 100 m styl dowolny

5 miejsce 100 m styl grzbietowy

-
Podkarpacka Liga Pływacka Dzieci 10-11 lat III edycja jesień Nowa Dęba wojewódzki

Ilona Stachowicz

4 miejsce 100 m styl zmienny

Kamil Stachowicz

6 miejsce 200 m styl dowolny

Ogólnopolski Turniej Karate w Krośnie ogólnopolski

Ilona Stachowicz

I miejsce kumite

Kamil Stachowicz

II miejsce kumite

Mistrzostwa Krosna w Pływaniu z okazji Narodowego Święta Niepodległości miejski

Ilona Stachowicz

3 miejsce 50 m styl dowolny

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

3 miejsce 50 m styl motylkowy

Kamil Stachowicz

4 miejsce 50 m styl dowolny

4 miejsce 50 m styl grzbietowy

3 miejsce 50 m styl motylkowy

Sztafeta

Stachowicz I., Stachowicz K., Szelc A., Frankowicz J.,

3 miejsce SP 4x50 m s.dowolny

Zawody „Sportowe Wakacje 2016” Ustrzyki Dolne

Ilona Stachowicz

1 miejsce 50 m styl dowolny

Kamil Stachowicz

2 miejsce 50m styl dowolny

Wakacyjne Zawody Pływackie Jasło 2016

Ilona Stachowicz

1 miejsce 25 m styl motylkowy

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

Kamil Stachowicz

1 miejsce 25 m styl motylkowy

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

Podkarpacka Liga Pływacka Dzieci

I edycja jesień 2016

wojewódzki

Ilona Stachowicz

2 miejsce 100 m styl grzbietowy

6 miejsce 50m styl dowolny

Kamil Stachowicz

4 miejsce 100 m styl grzbietowy

6 miejsce 50m styl dowolny

Podkarpacka Liga Pływacka Dzieci

II edycja jesień 2016

wojewódzki

Ilona Stachowicz

4 miejsce 50 m styl grzbietowy

4 miejsce 100m styl dowolny

Szachy Drużynowe powiatowy

II miejsce

Katarzyna Uliasz

Nikola Penar

Aleks Szczepanik

Oliwier Kłym

Olga Baran
Szachy Drużynowe rejonowy

III miejsce

Katarzyna Uliasz

Nikola Penar

Aleks Szczepanik

Oliwier Kłym

Olga Baran
„III  Puchar Podkarpacia dla dzieci i młodzieży” Wojewódzki 1 miejsce w konkurencji KATA – Łukowska Maja -
Ogólnopolski Turniej Karate Ogólnopolski 2 miejsce w konkurencji KATA - Łukowska Maja -
Ogólnopolski Turniej Karate Ogólnopolski 3 miejsce w konkurencji KUMITE –  Łukowska Maja -
Zawody pływackie 25 Finału WOŚP Ogólnopolski 2 miejsce 25 m stylem dowolnym –  Maja Pilecka Jerzy Guzek
Zawody pływackie 25 Finału WOŚP Ogólnopolski 2 miejsce 50 m stylem dowolnym –  Maja Pilecka Jerzy Guzek
Ogólnopolski Turniej Karate Ogólnopolski 2 miejsce w konkurencji KATA - Łukowska Maja -
Podkarpacka Liga Pływacka 1 rzut wiosna Ropczyce wojewódzki

Ilona Stachowicz

3 miejsce

50 m styl motylkowy

3 miejsce

100 m styl grzbietowy

Jerzy Guzek

Kamil Stachowicz

5  miejsce

100 m styl grzbietowy

Mini koszykówkaj chłopców

Powiat

Rejon

I miejsce

Aleksander Gazda

Filip Bęben

Maciej Gorzynik

Bruno Jakubowski

Max Kulig

Adam Przyprawa

Jakub Michalski

Kacper Kaczorowski

Michał Janusz

Adam Głowacki

Wiktor Czajka

Olga Baran

Jakub Heimroth

Mini koszykówka dziewcząt

Powiat

II miejsce

Michella Nassisi

Wiktoria Kopacz

Maja Praisnar

Anna Kumiega

Natalia Lenik

Gabriela Kumor

Ewa Potocka

Milena Czekańska

Julia Wojdyła

Justyna Pawlik

Olga Baran

Zawody pływackie 25 finału WOŚP - Gorlice Wojewódzkie Martyna Marczak II miejsce 50 m stylem dowolnym ---
Zawody pływackie 25 finału WOŚP – Dąbrowa Tarnowska Ogólnopolskie Martyna Marczak I miejsce 50 m stylem dowolnym ---
Zawody pływackie 25 finału WOŚP – Dąbrowa Tarnowska Ogólnopolskie Martyna Marczak I miejsce 25 m stylem dowolnym ---
Podkarpacka Liga Pływacka - Ropczyce Wojewódzkie Martyna Marczak IV miejsce 100 m stylem klasycznym Jerzy Guzek
Mistrzostwa Krosna z okazji Narodowego Święta Niepodległości Wojewódzkie Martyna Marczak III miejsce 50 m stylem grzbietowym Jerzy Guzek
Zawody pływackie z okazji Święta Niepodległości – Horyniec - Zdrój Wojewódzkie Martyna Marczak  II miejsce 100 m stylem zmiennym ---
Zawody pływackie z okazji Święta Niepodległości – Horyniec - Zdrój Wojewódzkie Martyna Marczak I miejsce 50 m stylem klasycznym ---
Zawody pływackie z okazji Święta Niepodległości – Horyniec - Zdrój Wojewódzkie Maja Pilecka I miejsce 50 m stylem grzbietowym ---
Zawody pływackie z okazji Święta Niepodległości – Horyniec - Zdrój Wojewódzkie Maja Pilecka I miejsce 100 m stylem zmiennym ---

Memoriał Pływacki

Sandomierz

Wojewódzkie Maja Pilecka IV miejsce 100 m stylem dowolnym ---

Memoriał Pływacki

Sandomierz

Wojewódzkie Maja Pilecka I miejsce 100 m stylem grzbietowym ---
Mini siatkówka dziewcząt

Powiat

II miejsce

Michella Nassisi

Wiktoria Kopacz

Maja Praisnar

Julia Wojdyła

Alicja Kosak

Martyna Rychtyk

Alicja Kuźnar

Milena Czekańska

Katarzyna Sabik

Jerzy Guzek

Mini siatkówka chłopców

Powiat

III miejsce

Aleksander Gazda

Filip Bęben

Maciej Gorzknik

Adam Głowacki

Max Kulig

Jakub Michalski

Kacper Kaczorowski

Karol Dragan

Jakub Heimroth

Tenis stołowy

Powiat

II miejsce

Max Kulig

Jakub Michalski

Jakub Heimroth
Mini koszykówka chłopców 

Baraż do finału wojewódzkiego

III miejsce

Max Kulig

Jakub Michalski

Kacper Kaczorowski

Adam Głowacki

Filip Bęben

Aleksander Gazda

Maciej Gorzknik

Adam Przyprawa

Hubert Barć

Wiktor Czekaj

Jan Wnęk

Michał Janusz

Olga Baran

Zawody pływackie 25 finału WOŚP - Gorlice

Ilona Stachowicz

1 miejsce 50m styl dowolny

Liga Pływacka Grand Prix Gorlic sezon 2016/2017

II rzut

Ilona Stachowicz

1 miejsce 50 m styl dowolny

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

1 miejsce 50 m styl motylkowy

Kamil Stachowicz

2 miejsce 50 m styl dowolny

2 miejsce 50 m styl grzbietowy

4 miejsce 50 m styl motylkowy

Liga Pływacka Grand Prix Gorlic sezon 2016/2017

III rzut

Ilona Stachowicz

1 miejsce 50 m styl dowolny

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

1 miejsce 50 m styl motylkowy

Kamil Stachowicz

1 miejsce 50 m styl dowolny

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

1 miejsce 50 m styl motylkowy

Podkarpacka Liga Pływacka 2 rzut wiosna Kolbuszowa

Ilona Stachowicz

4 miejsce 100 m styl dowolny

4 miejsce 200 m styl zmienny

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików I runda Ostrowiec Świętokrzyski

Ilona Stachowicz

2 miejsce 100 m styl grzbietowy

2 miejsce 200 m styl grzbietowy

5 miejsce 200 m styl zmienny

6 miejsce 100 m styl motylkowy

Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu

Ilona Stachowicz

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

1 miejsce 50 m styl dowolny

1 miejsce 50 m styl klasyczny

Kamil Stachowicz

2 miejsce 50 m styl grzbietowy

3 miejsce 50 m styl dowolny

3 miejsce 50 m styl klasyczny

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Pływanie

rejon

Ilona Stachowicz

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

Kamil Stachowicz

2 miejsce 50 m styl grzbietowy

Pływanie

Półfinał wojewódzki

 50 m styl motylkowy:

Piotr Penar - II miejsce

50 m styl grzbietowy:

Ilona Stachowicz – I miejsce

Natalia Gałuszka – II miejsce

Izabela Kokosza – III miejsce

Kamil Stachowicz – II miejsce

50 m styl klasyczny:

Martyna Marczak – I miejsce

Julia Frankowicz – II miejsce

Dominik Urbański – III miejsce

50 m styl dowolny:

Aleksandra Szelc – I miejsce

Natalia Duda – III miejsce

Jakub Marszałek – II miejsce

Sztafety 8x25m styl dowolny:

dziewczęta – I miejsce

chłopcy – I miejsce

Jerzy Guzek

Wojciech Borek

Gimnastyka chłopców 

Finał wojewódzki

VI miejsce

Paweł Albrycht

Konrad Mularczyk

Alan Bałan

Jerzy Guzek

Gimnastyka dziewcząt

Finał wojewódzki

IX miejsce

Gabriela Kumor

Milena Miezin

Małgorzata Wójcik

Anna Boczar

Agnieszka Jurczak

Podkarpacka Liga Pływacka – Nowa Dęba Wojewódzkie Martyna Marczak II miejsce 200 m stylem klasycznym ---
Otwarte Mistrzostwa Gorlic Wojewódzkie Martyna Marczak II miejsce 50 m stylem klasycznym ---
Otwarte Mistrzostwa Gorlic Wojewódzkie Martyna Marczak II miejsce 50 m stylem grzbietowym ---
Otwarte Mistrzostwa Gorlic Wojewódzkie Martyna Marczak II miejsce 50m stylem dowolnym ---

Otwarte Zawody

Pływackie – Dąbrowa Tarnowska

Ogólnopolskie Martyna Marczak I miejsce 25 m stylem dowolnym ---
Przewiń na górę