Sukcesy sportowe 2017/2018

Wpisane przez: Nauczyciele
Odsłony: 463

Sukcesy uczniów

Rok szkolny 2017/2018 

Klasy IV- VI
Konkursy sportowe
Nazwa Konkursu Etap

Uczeń

Miejsce

Opiekun
Indywidualne Igrzyska Dzieci w Lekkoatletyce Powiat

Rzut piłeczką palantową:

I miejsce - Milena Czekańska

III miejsce - Dominika Krok

II miejsce - Filip Polak

Agnieszka Jurczak

Antoni Bykowski Olga Baran

Skok w dal : I miejsce - Julia Kobiałka

Skok wzwyż:

II miejsce - Milena Miezin

I miejsce - Jan Rachwał

III miejsce - Oskar Guzik

Bieg na 60 m:

I miejsce - Natalia Duda

III miejsce - Jakub Kozłowski

Bieg na 1000 m :

III miejsce - Jakub Michalski

Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt Powiat

III miejsce

Justyna Pawlik

Milena Białas

Patrycja Kmiotek

Urszula Wolska

Apolonia Węgrzyn

Zuzanna Krówka

Nikola Kochanowicz. Milena Miezin

Klaudia Rząsa

Aleksandra Skutnicka

Claudia Mikiewicz

Agnieszka Jurczak
Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców Powiat

III miejsce

Paweł Albrycht

Oliwier Bryda

Szymon Dębiczak

Remigiusz Dubiel

Wojciech Gużkowski

Kacper Albrycht

Błażej Korzeniowski

Kacper Montsko

Jakub Pawlik

Przemysław Toropolski

Olga Baran
Podkarpacka Liga Pływacka 3 rzut wiosna Nowa Dęba  

Ilona Stachowicz

2 miejsce 400m styl dowolny

3 miejsce 50 m styl grzbietowy

W. Borek

P. Hec

Liga Pływacka Grand Prix Gorlic sezon 2016/2017

IV rzut

 

Ilona Stachowicz

1 miejsce 50 m styl dowolny

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

1 miejsce 50 m styl motylkowy

W. Borek

P. Hec

Kamil Stachowicz

3 miejsce 50 m styl dowolny

2 miejsce 50 m styl grzbietowy

3 miejsce 50 m styl motylkowy

W. Borek

P. Hec

Liga Pływacka Grand Prix Gorlic podsumowanie sezonu 2016/2017  

Ilona Stachowicz

1 miejsce

W. Borek

P. Hec

Kamil Stachowicz

1 miejsce

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików II runda Mielec  

Ilona Stachowicz

1 miejsce 200 m styl grzbietowy

2 miejsce 100 m styl grzbietowy

5 miejsce 100 m styl dowolny

W. Borek

P. Hec

Kamil Stachowicz

6 miejsce 400 m styl dowolny

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Pływanie

finał wojewódzki

wojewódzki

Ilona Stachowicz

3 miejsce 50 m styl grzbietowy

W. Borek

P. Hec

III Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin

O puchar wójta gminy Zamość

ogólnopolski

Antoni Przybyła

I m ce

Kat. KUMITE

-
Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin IKO o Puchar Białego Niedźwiedzia ogólnopolski

Antoni Przybyła

I m ce

Kat. KUMITE

 
Międzynarodowe Zawody Pływackie z okazji 25 - lecia Klubu Pływackiego "Sokół" Rzeszów międzynarodowe

Szelc Aleksandra

V mce

50m grzbietowy

 

Szelc Aleksandra

III mce

50m dowolny

Szelc Aleksandra

III mce

100m dowolny

Mikiewicz Klaudia

VI mce

50m dowolny

Mikiewicz Klaudia

IV mce

100m klasyczny

Podkarpacka Liga Pływacka jesień 2017 makroregionalny

Szelc Aleksandra

I mce

50m dowolny

 

Szelc Aleksandra

III mce

100m grzbietowy

Unihokej dziewcząt Powiat

I miejsce

Amelia Stapińska

Maja Praisnar

Anna Kumiega

Anna Boczar

Justyna Pawlik

Milena czekańska

Milena Miezin

Emilia Krauz

Olga Baran
Unihokej chłopców Powiat

Max Kuchta

Jan Rachwał

Konrad Głód

Jakub Kozłowski

Jakub Rączka

Michał Janusz

Filip Polak

Jakub Michalski

Max Kulig

Kacper Kaczorowski

Antoni Bykowski
Szachy drużynowe Powiat

Aleksander Szczepanik

Nikola Penar

Katarzyna Uliasz

Oliwier Kłym

Renata Piekarska - Guzek

Puchar Polski w Judo

Zakopane 2017

ogólnopolski

Filip Bęben

III m ce

-
Gimnastyka dziewcząt Finał wojewódzki

VIII

Julia Czekańska

Małgorzata Kozak

Milena Miezin

Natalia Piekarska - Guzek

Karolina Wacek

Sara Omachel

Agnieszka Jurczak
Minipiłka ręczna dziewcząt rejon

III miejsce

Milena Czekańska

Martyna Rychtyk

Dominika Krok

Justyna Pawlik

Anna Kumiega

Amelia Stapińska

Milena Miezin

Maja Praisnar

Olga Baran
Minikoszykówka dziewcząt Półfinał wojewódzki

Milena Czekańska

Martyna Rychtyk

Justyna Pawlik

Emilia Krauz

Julia Kobiałka

Milena Miezin

Erika Czekańska

Zuzanna Krówka

Maja Praisnar

Anna Kumiega

Amelia Stapińska

Kinga Klimczak

Olga Baran
Drużynowe sztafetowe biegi przełajowe chłopców młodszych

Powiat

Rejon

I miejsce

IV miejsce

1. Oskar Zając

2. Remigiusz Dubiel

3. Szymon Dębiczak

4. Oliwier Bryda

5. Igor Skoczylas

6. Kamil Gorzynik

7. Bałaban Michał

8. Wojciech Gużkowski

Agnieszka Jurczak

Olga Baran

Drużynowe biegi przełajowe chłopców starszych

Powiat

Rejon

II miejsce

IV miejsce

1. Błażej Korzeniowski

2. Jakub Michalski

3. Jakub Marszałek

4. Mikołaj Mola

5. Kacper Montsko

6. Paweł Albrycht

7. Mateusz Lenart

8. Oliwier Bryda

Agnieszka Jurczak

Olga Baran

Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt starszych

Powiat

Rejon

I miejsce

II miejsce

1. Milena Czekańska

2. Milena Miezin

3. Justyna Pawlik

4. Pola Urbanek

5. Zuzanna Krówka

6. Alicja Kosak

7. Nikola Kochanowicz

Agnieszka Jurczak

Olga Baran

Turniej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" - piłka nożna chłopcy U12 Powiat

I miejsce

1.Kubacki

2. Krzywda

3. Zając

4. Urbanik

5. Bienia

6. Mola

7. Bryda

8. Dubiel

9. Dębiczak

10. Pawlik

Dariusz Liana
Mini piłka siatkowa dziewcząt

Powiat

Rejon

I miejsce

III miejsce

1. Martyna Rychtyk

2. Milena Czekańska

3. Justyna Pawlik

4. Julia Kobiałka

5. Maja Praisnar

6. Martyna Krok

7. Pelczar Julia

8. Nikola Kochanowicz

9. Anna Kumiega

Jakub Haimroth
Nazwa konkursu, zawodów Etap Uczeń, miejsce opiekun
Zawody Pływackie z cyklu Sportowe Wakacje 2017 Ustrzyki Dolne  

Ilona Stachowicz

1 miejsce 50 m styl dowolny

 

Kamil Stachowicz

1 miejsce 50 m styl dowolny

 
Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Jasła 2017  

Ilona Stachowicz

2 miejsce 50 m styl klasyczny

3 miejsce 50 m styl dowolny

 

Kamil Stachowicz

2 miejsce 50 m styl dowolny

 
II Memoriał Pływacki im.G.Kuczyńskiego w Sandomierzu  

Ilona Stachowicz

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

1 miejsce 100 m styl zmienny

 

Kamil Stachowicz

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

1 miejsce 100 m styl zmienny

 

Martyna Marczak

5 miejsce 100 m styl klasyczny

2 miejsce 100 m styl zmienny

 

Liga Pływacka Grand Prix Gorlic sezon 2017/2018

I rzut

 

Ilona Stachowicz

1 miejsce 50 m styl dowolny

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

1 miejsce 50 m styl motylkowy

 

Kamil Stachowicz

1 miejsce 50 m styl dowolny

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

1 miejsce 50 m styl motylkowy

 

Claudia Mikiewicz

1 miejsce 50 m styl klasyczny

2 miejsce 50 m styl dowolny

2 miejsce 50 m styl motylkowy

 

Zimowe Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego 2017

Dębica

 

Ilona Stachowicz

1 miejsce 200 m styl zmienny

2 miejsce 200 m styl grzbietowy

2 miejsce 100 m styl grzbietowy

2 miejsce 100 m styl zmienny

3 miejsce 100 m styl dowolny

4 miejsce 50m styl dowolny

5 miejsce 50 m styl grzbietowy

 

Kamil Stachowicz

3 miejsce 200 m styl zmienny

4 miejsce 200 m styl grzbietowy

4 miejsce 100 m styl dowolny

5 miejsce 50 m styl grzbietowy

6 miejsce 100 m styl grzbietowy

 

Claudia Mikiewicz

1 miejsce 50 m styl klasyczny

1 miejsce 100 m styl klasyczny

1 miejsce 200 m styl klasyczny

3 miejsce 100 m styl zmienny

4 miejsce 100 m styl dowolny

5 miejsce 50 m styl dowolny

 

Dominik Urbański

6 miejsce 50 m styl motylkowy

 
Zawody Pływackie 26 finału WOŚP w Dąbrowie Tarnowskiej  

Ilona Stachowicz

1 miejsce 25 m styl dowolny

1 miejsce 50 m styl dowolny

 

Kamil Stachowicz

2 miejsce 25 m styl dowolny

2 miejsce 50 m styl dowolny

 

Martyna Marczak

2 miejsce 25 m styl dowolny

2 miejsce 50 m styl dowolny

 

Maja Pilecka

3 miejsce 25 m styl dowolny

3 miejsce 50 m styl dowolny

 
Zawody Pływackie w ramach 26 finału WOŚP w Gorlicach  

Ilona Stachowicz

1 miejsce 50 m styl dowolny

 

Kamil Stachowicz

1 miejsce 50 m styl dowolny

 

Martyna Marczak

2 miejsce 50 m styl dowolny

 

Maja Pilecka

3 miejsce 50 m styl dowolny

 

Liga Pływacka Grand Prix Gorlic sezon 2017/2018

II rzut

 

Ilona Stachowicz

1 miejsce 50 m styl dowolny

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

1 miejsce 50 m styl motylkowy

 

Kamil Stachowicz

1 miejsce 50 m styl dowolny

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

1 miejsce 50 m styl motylkowy

 

Claudia Mikiewicz

1 miejsce 50 m styl klasyczny

2 miejsce 50 m styl dowolny

2 miejsce 50 m styl motylkowy

 

Martyna Marczak

2 miejsce 50 m styl grzbietowy

2 miejsce 50 m styl klasyczny

3 miejsce 50 m styl motylkowy

 
   

Maja Pilecka

3 miejsce 50 m styl grzbietowy

3 miejsce 50 m styl klasyczny

5 miejsce 50 m styl dowolny

 

Maja Łukowska

5 miejsce 50 m styl motylkowy

 
Zawody o Puchar Prezydenta Mielca  

Ilona Stachowicz

3 miejsce 200 m styl grzbietowy

3 miejsce 200 m styl zmienny

3 miejsce 100 m styl grzbietowy

3 miejsce 100 m styl zmienny

 

Kamil Stachowicz

3 miejsce 200 m styl grzbietowy

6 miejsce 100 m styl dowolny

3 miejsce 100 m styl grzbietowy

 

Claudia Mikiewicz

1 miejsce 100 m styl klasyczny

2 miejsce 200 m styl klasyczny

4 miejsce 100 m styl zmienny

 

Dominik Urbański

3 miejsce 100 m styl motylkowy

 

Martyna Marczak

5 miejsce 200 m styl zmienny

4 miejsce 200 m styl klasyczny

5 miejsce 100 m styl motylkowy

 

Sztafeta dziewcząt

(I.Stachowicz,C.Mikiewicz,M.Marczak, A.Szelc)

5 miejsce 4x100 m styl dowolny

5 miejsce 4x100 m styl zmienny

 

Sztafeta chłopców

(K.Stachowicz,D.Urbański,J.Marszałek, Sz.Zygmunt)

3 miejsce 4x100 m styl dowolny

3 miejsce 4x100 m styl zmienny

 
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików I runda  

Claudia Mikiewicz

2 miejsce 100 m styl klasyczny

5 miejsce 200 m styl klasyczny

 
Memoriał Jerzego Szczerbatego Puchar Ziemi Podkarpackiej  

Ilona Stachowicz

2 miejsce 100 m styl grzbietowy

2 miejsce 100 m styl zmienny

3 miejsce 50 m styl grzbietowy

 

Kamil Stachowicz

3 miejsce 50 m styl grzbietowy

4 miejsce 100 m styl grzbietowy

 

Claudia Mikiewicz

1 miejsce 50 m styl klasyczny

2 miejsce 100 m styl klasyczny

2 miejsce 100 m styl dowolny

2 miejsce 50 m styl dowolny

 

Martyna Marczak

6 miejsce 100 m styl klasyczny

4 miejsce 50 m styl motylkowy

6 miejsce 50 m styl klasyczny

 

Dominik Urbański

5 miejsce 100 m styl klasyczny

5 miejsce 50 m styl motylkowy

4 miejsce 50 m styl klasyczny

 

Igrzyska Dzieci Pływanie

Półfinał wojewódzki

 

Ilona Stachowicz

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

 
   

Kamil Stachowicz

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

 

Claudia Mikiewicz

1 miejsce styl klasyczny

 

Dominik Urbański

1 miejsce 50 m styl motylkowy

 

Martyna Marczak

2 miejsce 50 m styl motylkowy

 

Jakub Piekarski-Guzek

3 miejsce 50 m styl klasyczny

 

Sztafeta dziewcząt (M.Pilecka, I.Kokosza, M.Marczak, A.Szelc,

C.Mikiewicz, I.Stachowicz)

1 miejsce 6 x 25 m styl dowolny

 

Sztafeta chłopców (K.Stachowicz, Paweł Albrycht, D.Urbański, J.Piekarski-Guzek, Sz.Zygmunt. J.Marszałek)

1 miejsce 6 x 25 m styl dowolny

 
Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu  

Ilona Stachowicz

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

2 miejsce 50 m styl dowolny

3 miejsce 50 m styl motylkowy

 

Kamil Stachowicz

2 miejsce 50 m styl grzbietowy

2 miejsce 50 m styl dowolny

5 miejsce 50 m styl motylkowy

 

Claudia Mikiewicz

1 miejsce 50 m styl klasyczny

4 miejsce 50 m styl dowolny

5 miejsce 50 m styl motylkowy

 

Martyna Marczak

4 miejsce 50 m styl klasyczny

6 miejsce 50 m styl motylkowy

 

„Biało-Czerwone Zawody Pływackie”

z okazji 227 Rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Dąbrowa Tarnowska

 

Ilona Stachowicz

1 miejsce 50 m dowolny rocznik 2005

1 miejsce 50 m dowolny kategoria open

 

Kamil Stachowicz

2 miejsce 50 m dowolny rocznik 2005

2 miejsce 50 m dowolny kategoria open

 

Maja Pilecka

2 miejsce 50 m dowolny rocznik 2005

3 miejsce 50 m dowolny kategoria open

 

Maja Łukowska

3 miejsce 50 m dowolny rocznik 2005

6 miejsce 50 m dowolny kategoria open

 
Pływanie Finał Wojewódzki

Ilona Stachowicz - 50 m. stylem grzbietowym -

I miejsce

Claudia Mikiewicz - 50 m. stylem klasycznym -

I miejsce

Sztafeta 6x25 m. stylem dowolnym dziewcząt -

I miejsce:

1. Maja Pilecka

2. Izabela Kokosza

3. Ilona Stachowicz

4. Claudia Mikiewicz

5. Aleksandra Szelc

6. Martyna Marczak

Sztafeta 6x25 m. stylem dowolnym chłopców -

I miejsce:

1. Szymon Zygmunt

2. Jakub Marszałek

3. Jakub Piekarski - Guzek

4. Dominik Urbański

5. Paweł Albrycht

6. Kamil Stachowicz

Robert Guzik

Wojciech Borek

Piotr Hec

Szachy Indywidualne Finał Wojewódzki Katarzyna Uliasz - IV miejsce Renata Piekarska - Guzek
Szachy Indywidualne Powiat

Katarzyna Uliasz - I miejsce

Julia Taszycka - I miejsce

Oliwier Kłym - III miejsce

Milena Ćwik - IV miejsce

Renata Piekarska - Guzek
Czwórbój lekkoatletyczny chłopców Powiat

I miejsce

1. Jan Rachwał

2. Błażej Korzeniowski

3. Konrad Głód

4. Jakub Michalski

5. Mikołaj Mola

Jakub Heimroth
„Baw się z nami" Powiat

II miejsce

1. Jakub Kustroń

2. Jakub Szuba

3. Szymon Krówka

4. Szymon Jurczyk

5. Przemek Toropolski

6. Amelia Woś

7. Sara Omachel

8. Amelia Wojnarowska

9. Kinga Klimczak

10. Maja Szymkowiak

Agnieszka Jurczak

Olga Baran

Minisiatkówka chłopców Rejon II miejsce Jakub Heimroth
  Półfinał Wojewódzki Półfinał Wojewódzki Jakub Heimroth
  Finał Wojewódzki

Półfinał Wojewódzki

VI miejsce

1. Jan Rachwał

2. Kacper Kaczorowski

3. Maksymilian Kulig

4. Jakub Michalski

5. Jakub Kozłowski

6. Michał Janusz

7. Jakub Kustroń

8. Kacper Rusin

Michał Musijowski
       
Nazwa konkursu, zawodów Etap Uczeń, miejsce opiekun

Liga Pływacka Grand Prix Gorlic sezon 2017/2018

IV rzut

 

Ilona Stachowicz

1 miejsce 50 m styl dowolny

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

1 miejsce 50 m styl motylkowy

 

Kamil Stachowicz

1 miejsce 50 m styl dowolny

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

1 miejsce 50 m styl motylkowy

Claudia Mikiewicz

1 miejsce 50 m styl klasyczny

2 miejsce 50 m styl dowolny

2 miejsce 50 m styl motylkowy

Maja Pilecka

5 miejsce 50 m styl dowolny

3 miejsce 50 m styl grzbietowy

3 miejsce 50 m styl klasyczny

 

Maja Łukowska

5 miejsce 50 m styl grzbietowy

4 miejsce 50 m styl motylkowy

 

Liga Pływacka Grand Prix Gorlic

Podsumowanie sezonu 2017/2018

 

Ilona Stachowicz

1 miejsce

 

Kamil Stachowicz

1 miejsce

Claudia Mikiewicz

2 miejsce

Maja Pilecka

4 miejsce

Igrzyska Dzieci Pływanie

Finał wojewódzki

 

Ilona Stachowicz

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

 

Kamil Stachowicz

5 miejsce 50 m styl grzbietowy

Claudia Mikiewicz

1 miejsce styl klasyczny

Dominik Urbański

5 miejsce 50 m styl motylkowy

Martyna Marczak

5 miejsce 50 m styl motylkowy

Sztafeta dziewcząt (M.Pilecka, I.Kokosza, M.Marczak, A.Szelc,

C.Mikiewicz, I.Stachowicz)

1 miejsce 6 x 25 m styl dowolny

Sztafeta chłopców (K.Stachowicz, P.Albrycht, Sz.Zygmunt, J.Piekarski-Guzek, D.Urbański, J.Marszałek)

4 miejsce 6 x 25 m styl dowolny

Międzynarodowe Mistrzostwa Jasła w Pływaniu 2018

100-lecie Niepodległości

 

Ilona Stachowicz

1 miejsce 50 m styl grzbietowy 2005 i starsi

3 miejsce 100 m styl zmienny open

 

Kamil Stachowicz

2 miejsce 25 m styl dowolny 2005

2 miejsce 50 m styl grzbietowy 2005 i starsi

Claudia Mikiewicz

2 miejsce 50 m styl klasyczny 2005 i starsi

2 miejsce 100 m styl zmienny open

Sztafeta (K.Stachowicz, K.Woźniak,

I. Stachowicz, C. Mikiewicz)

2 miejsce 4 x 50 m styl zmienny open

Przewiń na górę