Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

VIII Krośnieński Dzień Wolontariatu

Wpisane przez: Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu
Odsłony: 47821

dzien wolontariatu24 grudnia w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbyła się uroczystość VIII Krośnieńskiego Dnia Wolontariatu. Nasi uczniowie jak co roku z opiekunami Szkolnego Koła Wolontariatu wzięli udział w tej uroczystej gali. Podczas spotkania zaprezentowane zostały sylwetki wolontariuszy, którzy na co dzień bezinteresownie poświęcają swój czas na rzecz drugiego człowieka oraz społeczeństwa obywatelskiego naszego miasta. Z tej okazji Prezydent Miasta Krosna Piotr Przytocki wręczył okolicznościowe statuetki „Zasłużony dla wolontariatu 2018”przyznane w tegorocznej edycji konkursu.

foto

Przewiń na górę