Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Akcja Samorządu Uczniowskiego

Wpisane przez: samorząd uczniowski
Utworzono: 20 luty 2021
Odsłony: 471

"Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego a zarazem wolontariatu naszej szkoły, 30 stycznia 2021 roku (sobota) odwiedzili placówkę "Stajnia Fanaberia". Dziewczyny pomogły w czyszczeniu koni oraz w wyprowadzaniu ich na padok, oglądały codzienne życie wierzchowców w czasie zimy. Po naszym krótkim zwiedzeniu terenu, zdecydowaliśmy się pomóc wspaniałej właścicielce stajni Pani Anecie i wspomóc ich sprzętem i akcesoriami dla koni, Samorząd w najbliższym czasie zorganizuje zbiórkę pieniężną oraz rzeczową na w.w. cel."

foto

Przewiń na górę