Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas

22 marca - Światowy Dzień Wody

Wpisane przez: nauczyciel biologii i przyrody
Utworzono: 15 kwiecień 2021
Odsłony: 173

oszczdzaj wod praca Sandry

22 marca obchodzony jest Światowy Dzień Wody, który został ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych w 1992 roku. Tematem tegorocznego Dnia Wody ONZ jest „Docenianie wody”. Temat zachęcił nas do zastanowienia się, jak ważna jest woda dla naszego domu, lokalnego środowiska, źródeł utrzymania, dobrobytu i praktyk kulturowych. Myśląc o różnych sposobach, w których woda wpływa na nasze życie, uczymy się, że należy ją cenić i oszczędzać dla wszystkich. 

W naszej szkole odbył się cykl zajęć o tematyce związanej z wodą. W ramach akcji uczniowie naszej szkoły  pod kierunkiem nauczyciela biologii napisali artykuły, wykonali liczne doświadczenia oraz plakaty promujące oszczędzanie wody. Zachęcamy do przeczytania:

https://padlet.com/rurta999/ncl5yzmbnfuopru8

Przewiń na górę