Nagrody kredkami wyrysowane!!!

Wpisane przez: p. M. Rodzeń, p. M. Zych
Utworzono: 04 maj 2021

kredki

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastyki Dzieci i Młodzieży Pogranicza „Kredki 2021” organizowanym przez RCKP w Krośnie.

„Na przekór pandemii, zamkniętym szkołom i innym przeciwnościom losu” zakończyliśmy dwa pierwsze etapy Konkursu plastyki (…)Niecodzienne warunki wymagają nietypowych rozwiązań –czytamy w aktualnościach RCKP - dlatego Jury spośród 188 nadesłanych prac z całej Polski postanowiło nagrodzić 50 prac.”

Wśród laureatów konkursu są nasi uczniowie !

Nagrody otrzymali :

-W kategorii 7-9 lat: Boczar Kornelia 1b, Michorowski Tomasz 1b, Wolf Michał 1b, Wolf Szymon 1b

-W kategorii 10 – 12 lat: Zuzanna Folcik 4c

Serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów !