Bieg Fair Play PKOL - SP14 Krosno

Wpisane przez: p. D. Liana
Utworzono: 16 wrzesień 2021

10 września został przeprowadzony przez Szkołę Podstawową nr 14 w Krośnie bieg z okazji obchodów Światowego Dnia Fair Play #BiegFairPlayPKOl. To inicjatywa, mająca na celu promocję fair play i wartości etycznych w sporcie i w życiu. Bieg odbył się na stadionie LA w Krośnie. Wzięli w nim udział uczniowie klas 8 w liczbie 90 osób na dystansie 800 m DZ oraz 1000 m CHŁ. Bieg poprzedziła, krótka rozmowa z uczniami nt. "Zasad Fair Play". Dostępne są zdjęcia oraz filmik nagrany z drona.