XVII edycja konkursu „Poszukiwacze Zaginionych Baterii”

Wpisane przez: A. Kijowska, A. Żywiec
Utworzono: 30 czerwiec 2022

dyplom baterielowcy bateriiNasza szkoła po raz kolejny uczestniczyła w akcji zbiórki zużytych baterii. Organizowana jest ona w celu zmniejszenia odpadów zwanych „niebezpiecznymi”.

15 czerwca 2022r. został rozstrzygnięty etap szkolny – konkurs „Łowcy baterii”. Nagrodzeni zostali:

I miejsce J. Boczar ( 140 kg)

II miejsce  J.Lenik ( 125kg)

III miejsce N.Rybka (90kg)

III miejsce  M.Stanisławczyk  (55,5 kg)

Wyróżnienia:  powyżej 8 kg

W.Kurek, M.Zborowski, K. i K.Kozłowscy, M.Rajchel, L.Rozenbajgier, Sz.Penar, O.Hejnar, K.Dębiczak, W.Przybylska, M.Zamorska

W ramach rozstrzygnięcia i podsumowania całorocznej zbiórki baterii dla krośnieńskich szkół  i przedszkoli, Urząd Miasta Krosna 20 czerwca zorganizował Eko piknik . Wśród zaproszonych gości znaleźli się najaktywniejsi w konkursie  uczniowie naszej szkoły, którzy otrzymali dyplomy i nagrody. Miłą niespodzianką było zdobycie I miejsca dla SP14 w kategorii Szkoła Podstawowa. Nasza placówka zebrała i przekazała na konkurs łącznie 1400 kg zużytych baterii.

Wszystkim wytrwałym zbieraczom zużytych baterii serdecznie gratulujemy!