Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Uczeń też może!

Wpisane przez: p. K. Omachel-Cmok
Utworzono: 18 październik 2022
Odsłony: 177

7 października piątkowego popołudnia grupa uczennic i uczniów z klas 8c i 8e zrealizowała pomysł pomalowania starych i zniszczonych krzeseł w pracowni językowej 222. Ponieważ uczą się tam języka angielskiego postanowili pomalować krzesła w barwy brytyjskie: biel, czerwień i granat. Wymagało to oczywiście solidnych przygotowań, prace trzeba było dokończyć w poniedziałek, ale efekt daje naprawdę dużą satysfakcję! Sala jest wesoła, przyjemna i świeża. Dzielimy się naszą radością dołączając kilka zdjęć:)

foto1

Przewiń na górę